Sprzęt ortopedyczny

Stabilizator nadgarstka dla dzieci Manumed Kidz Medi

160zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Stabilizator nadgarstka dla dziecka Manumed Kidz Medi posiada wbudowaną, aluminiową szynę, która stabilizuję dłoń i przedramię. Ciekawy wzór ortezy wpływa terapeutycznie na dzieci.


Czytaj więcej

Stabilizator nadgarstka dla dzieci ManuMed Kidz Medi sprawdza się m.in. przy skręceniu stawu nadgarstkowego, zapaleniu ścięgien oraz stanach zapalnych w chorobach reumatycznych nadgarstka.

Model jest wyposażony w aluminiową szynę stabilizacyjną. Wyróżnia się ciekawym designem, który spodoba się dziecku. Jest dostępny w 4 dziecięcych rozmiarach.

Czym wyróżniają się ortezy nadgarstka i dłoni dla dziecka?

Dziecięce ortezy nadgarstka czy dłoni, podobnie jak te przeznaczone dla osób dorosłych, mają za zadanie stabilizację oraz odciążenie stawów oraz są ważnym elementem w rehabilitacji i rekonwalescencji.

Różnica pomiędzy tymi produktami a modelami dla dzieci polega przede wszystkim na innej rozpiętości rozmiarów – dopasowanej do potrzeb ciała najmłodszych. Najczęściej rozmiar dziecięcych ortez nadgarstka jest uniwersalny i wynosi ok. 10 – 14 cm w obwodzie.

Wszystkie stabilizatory nadgarstka dla dzieci w naszej ofercie to wyroby wysokiej jakości, których konstrukcji można zaufać. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze – skontaktuj się z doradcą.


Orteza nadgarstka Manumed Kidz i jej funkcjonalność

Orteza nadgarstka dla dziecka manumed kidz medi ma wbudowaną, aluminiową szynę dzięki czemu idealnie sprawdzi się w poniższych sutuacjach:

  • skręcenie / dystorsja stawu nadgarstkowego
  • jako pooperacyjne unieruchomienie stawu nadgarstkowego
  • zapalenie ścięgien i zwyrodnienie ścięgien stawu nadgarstkowego
  • stany zapalne w chorobach reumatycznych nadgarstka

Ciekawy wzór ortezy stawu nadgarstkowego wpływa terapeutycznie na dzieci.

Rozmiary ortezy nadgarstka Manumed Kidz:


RozmiarObwód nadgarstka
110 - 11 cm
211 - 13 cm
313.5 - 14.5 cm
4więcej niż 15 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stabilizator nadgarstka dla dzieci Manumed Kidz Medi

Stabilizator nadgarstka dla dzieci Manumed Kidz Medi

Stabilizator nadgarstka dla dziecka Manumed Kidz Medi posiada wbudowaną, aluminiową szynę, która stabilizuję dłoń i przedramię. Ciekawy wzór ortezy wpływa terapeutycznie na dzieci.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: