Sprzęt ortopedyczny

Korektor na hallux valgus Conex Orliman

70zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Korektor na hallux valgus Conex Orliman HV-34 Orliman to uniwersalna, elastyczna orteza zakładana na przodostopie, która posiada taśmę dociągową na pierwszy palec stopy.


Czytaj więcej

Korektor palca stopy Conex HV-34 Orliman to uniwersalna, elastyczna orteza zakładana na przodostopie, która posiada taśmę dociągową na pierwszy palec stopy.

Część przodostopia zapinana na velcro, taśma odwodząca dopinana do część przodostopia za pomocą velcro, po wewnętrznej stronie taśmy odwodzącej znajduje się elemet z żelu polimerowego w celu ochrony przed otarciami.

Jej zadanie to korekcja, pozycjonowanie palucha koślawego.

Ortezę na halluksa HV-34 Orliman można nosić w każdym obuwiu.

W opakowaniu: 1 sztuka

Rozmiar uniwersalny - maksymalny obwód przodostopia 30 cm.

W celu umocowania należy mieć na względzie następujące elementy:

1-Założyć taśmę elastyczną, owijając nią śródstopie na wysokości łuków podłużnych (A), a następnie od- powiednio ją naprężyć i przymocować za pomocą zapięcia micro-velcro (B).

2-Umieścić elastyczny pasek między paluchem a palcem długim (C), przy czym jego pokrycie żelowe powinno znajdować się na wysokości tego pierwszego. Naprężyć pasek, odciągając paluch ku stronie przyśrodkowej w taki sposób, aby skorygować istniejącą deformację w dopuszczalnym zakresie. Usta- wić końcówki paska na krzyż, a następnie odpowiednio je przymocować najpierw w górnej, a potem w dolnej części, kontrolując jednocześnie wymagane przemieszczenie palucha (D). Istnieje możliwość jego ustawienia w pozycji odciągniętej ku stronie bocznej i zarazem w górę lub w dół w zależności od odczuwanych przez pacjenta dolegliwości. Końcówki paska mocowane są za pomocą zapięcia micro- -velcro, dzięki czemu użytkownik może w każdej chwili dowolnie zmienić stopień odciągnięcia i pozycję palucha (E).

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Korektor na hallux valgus Conex Orliman

Korektor na hallux valgus Conex Orliman

Korektor na hallux valgus Conex Orliman HV-34 Orliman to uniwersalna, elastyczna orteza zakładana na przodostopie, która posiada taśmę dociągową na pierwszy palec stopy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: