Sprzęt ortopedyczny

Neurodyn Classic aktywna orteza na opadającą stopę

300zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Orteza do dynamicznej kompensacji porażeń połowiczych wiotkich w przebiegu udaru mózgu bądź chorób zwyrodnieniowych układu nerwowego.Stosowana w przypadku niedowładu i ograniczonej funkcji unoszenia stopy.


Czytaj więcej

Orteza do dynamicznej kompensacji porażeń połowiczych wiotkich w przebiegu udaru mózgu bądź chorób zwyrodnieniowych układu nerwowego. Stosowana w przypadku niedowładu /braku lub ograniczonej funkcji unoszenia stopy a także po urazach związanych z uszkodzeniem nerwu strzałkowego.Specjalny materiał z którego jest wykonana orteza dynamicznie stymuluje ruch unoszenia stopy podczas codziennego chodzenia zapewniając optymalny stereotyp ruchowy tak bardzo potrzebny do reedukacji i rehabilitacji neurologicznej.             

 

Zastosowanie:

  • Porażenie nerwu strzałkowego.
  • Wszystkie stopnie wykształcenia, zwłaszcza przy lekkich do średnich niedowładach podnoszenia stopy lub palców stopy (KG 2-4).

 

Działanie:

  • Dwa obwodowe elastyczne podciągi splecione w ósemkowa pętle, umożliwiają swobodne zgięcie podeszwowe i powodują w fazie uginania dobry powrót stopy. Dzięki temu prawie fizjologiczne stawianie nogi.
  • Boczne wzmocnienia zabezpieczają przez przypadkowym skręceniem stopy.
  • Wysoki komfort noszenia.

 

Technika:

  • Tekstylna orteza stopy ze splecionymi w ósemkowa pętle elastycznymi podciągami jak i nieelastycznymi podciągami bocznymi.

Kolor: czarny

Kolor beżowy jest na indywidualne zamówienie - czas wysyłki to 10 dni roboczych.

Rozmiary ortezy na opadającą stopę z taśmami dociągowymi Neurodyn:

RozmiarObwód nad kostką w cm
117 - 19 cm
219 - 21 cm
321 - 23 cm
423 - 25 cm
525 - 27 cm

           ankle brace sporlastic orthopaedics

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Neurodyn Classic aktywna orteza na opadającą stopę

Neurodyn Classic aktywna orteza na opadającą stopę

Orteza do dynamicznej kompensacji porażeń połowiczych wiotkich w przebiegu udaru mózgu bądź chorób zwyrodnieniowych układu nerwowego.Stosowana w przypadku niedowładu i ograniczonej funkcji unoszenia stopy.

30 innych produktów w tej samej kategorii: