Sprzęt ortopedyczny

Podciąg na opadającą stopę Rebound Foot Up Ossur

500zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Podciąg na opadającą stopę Rebound Foot Up RFU5000 Ossur to wzmocniona wersja popularnej tekstylnej ortezy na opadającej stopę stosowanej do butów wiązanych, sportowych.Inteligentny zatrzask ułatwia nakładanie/zdejmowanie przy użyciu jednej ręki.Regulowany, elastyczny pasek jest mocowany do obejmy stopy za pomocą nakrętki i śruby umieszczonych w otworach.


Czytaj więcej

Podciąg na opadającą stopę Rebound Foot Up RFU5000 Ossur to wzmocniona wersja popularnej tekstylnej ortezy na opadającej stopę stosowanej do butów wiązanych, sportowych.

Rebound Foot-Up to lekka orteza stopy i stawu skokowego, która oferuje dynamiczne wsparcie w zespole opadającej stopy lub schorzeniach pokrewnych wymagających wspomagania zgięcia grzbietowego stopy. Wspomaga zgięcie grzbietowe stawu skokowego w fazie wymachu.

Elastyczny pasek — przymocowany do buta za pomocą przezroczystej, plastikowej wkładki umieszczonej pomiędzy sznurowadłami lub nakrętki i śruby umieszczonych w otworach — zapewnia dynamiczne wsparcie. Umiejscowienie mocowania pozwala zindywidualizować wspomaganie zgięcia grzbietowego stopy, wybierając kierunek przyśrodkowy lub boczny. Gdy używana jest plastikowa wkładka, wspomaganie zgięcia grzbietowego stopy odbywa się w kierunku neutralnym.

Mankiet na staw skokowy Rebound Foot-Up jest wyposażony w inteligentny zacisk, który utrzymuje mankiet w miejscu i ułatwia nakładanie go oraz zdejmowanie przy użyciu jednej ręki.

Opcja: Obejmę stopy do ortezy Rebound Foot-Up można nosić na bosej stopie, w otwartych butach i sandałach Regulowany, elastyczny pasek jest mocowany do obejmy stopy za pomocą nakrętki i śruby umieszczonych w otworach.

Cechy:

  • Dynamiczne i dyskretne wsparcie w zespole opadającej stopy lub schorzeniach pokrewnych wymagających wspomagania zgięcia grzbietowego stopy

  • Sprawniejsze funkcjonowanie, łatwość użycia, komfort i wysoka jakość

  • Umożliwia dobrowolne zgięcie podeszwowe

  • Elastyczny pasek można regulować i łatwo wymieniać

  • Mankiet na staw skokowy Rebound Foot-Up i obejma stopy do ortezy Rebound Foot-Up są wykonane z oddychającego materiału, który można wygodnie nosić długi czas.

W opakowaniu jest podciąg do obuwia.Opaska na przodostopie jest dostępna jako osobny produkt.

Rozmiary ortezy na opadającą stopę Rebound:

RozmiarObwód nad kostką
S/M18 - 25 cm
L/XL 26 - 33 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Podciąg na opadającą stopę Rebound Foot Up Ossur

Podciąg na opadającą stopę Rebound Foot Up Ossur

Podciąg na opadającą stopę Rebound Foot Up RFU5000 Ossur to wzmocniona wersja popularnej tekstylnej ortezy na opadającej stopę stosowanej do butów wiązanych, sportowych.Inteligentny zatrzask ułatwia nakładanie/zdejmowanie przy użyciu jednej ręki.Regulowany, elastyczny pasek jest mocowany do obejmy stopy za pomocą nakrętki i śruby umieszczonych w otworach.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: