Sprzęt ortopedyczny

Szyna derotacyjna kończyny dolnej TP-2100 Orliman

500zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!  • Orteza stopowo-goleniowa z 15 stopniową regulacją pronacji/supinacji, ponadto istnieje możliwość ustawienia stopy od zgięcia podeszwowego do grzbietowego w zakresie 75 stopni w przedziałach co 15 stopni.

Czytaj więcej

Do czego służy szyna derotacyjna kończyny dolnej?

15 stopniowa orteza umożliwia regulację pronacji/ supinacji stopy w terapii pooperacyjnej stopy,stawu kolanowego lub biodra, gdzie niewskazana jest rotacja kończyny dolnej w trakcie przebywania w pozycji leżącej ( stopa może być ułożóna w pozycji neutralnej, 15 stopni pronacji lub supinacji.

Kontrola ustawienia kończyny dolnej i stopy u pacjentów przewlekle przebywających w łóżku, jako element zapobiegający powstawania deformacji stopy u pacjentów długo przebywających w łóżku, Hemiplegia, porażenie kończyny dolnej, przewlekły ból rozcięgna podeszwowego stopy (fascitis).

Kolor: biały

Wewnątrz łuska wyłożona jest miękkim frotowo-bawełnianym materiałem. Zapinana jest taśmami velcro dodatkowo osłoniętymi miękkimi pelotami, które mają zapobiegać powstawaniu otarć.

Uniwersalna na prawą i lewą nogę.

Sprzedawana jako 1 sztuka. 

Szyny nocna derotująca stopę TP-2100 Orliman rozmiary:

RozmiarRozmiar obuwia UE
1poniżej 32
232 - 38
339 - 44
4powyżej 44

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Szyna derotacyjna kończyny dolnej TP-2100 Orliman

Szyna derotacyjna kończyny dolnej TP-2100 Orliman

  • Orteza stopowo-goleniowa z 15 stopniową regulacją pronacji/supinacji, ponadto istnieje możliwość ustawienia stopy od zgięcia podeszwowego do grzbietowego w zakresie 75 stopni w przedziałach co 15 stopni.

19 innych produktów w tej samej kategorii: