Sprzęt ortopedyczny

Orteza na kolano OttoBock Agilium Softfit 50K90

750zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Orteza na kolano OttoBock przeznaczona dla pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych 50K90 Agilium Softfit. Kup Teraz tą ortezę w sklepie Medicalbroker.pl i zapomnij o bólu kolana.


Czytaj więcej

Orteza na kolano OttoBock przeznaczona dla pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych 50K90 Agilium Softfit. Niezależnie od wskazań, codzienne nawyki użytkownika i indywidualne preferencje dotyczące designu, odgrywają istotną rolę w wyborze odpowiedniego zaopatrzenia dla pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawu kolanowego.

Orteza na kolano OttoBock Agilium Softfit

Orteza Ottobock Agilium Softfit, stanowi nową alternatywę w istniejącym portfolio.Ta orteza na kolano wykonana jest z komfortowego materiału z wbudowaną szyną od strony zewnętrznej. Szyna posiada regulację kąta zgięcia i wyprostu w stawie kolanowym. 3-punktowa zasada podparcia oraz regulacja wygięcia szyny bocznej, umożliwia dopasowanie do kolan szpotawych, jak i koślawych.
Dostępna jest w wersji na lewą i prawą nogę.
Korzyści w skrócie:
  1. Sprawdzona 3-punktowa zasada podparcie,
  2. Szybkie i łatwe dopasowanie do pacjenta w kilku krokach
  3. Proste ustawienie szpotawości i koślawości poprzez regulację szyny bocznej
  4. Komfort noszenia bez ześlizgiwania się dzięki innowacyjnej kombinacji materiałów
  5. Kąt wygięcia szyny należy ustawić za pomocą klucza imbusowego powyżej przegubu. Umożliwia to odpowiednie dostosowanie kąta szpotawości lub koślawości kolana.
  6. Agilium Softfit nie zsuwa się podczas użytkowania 
Wskazania do zastosowania: Osteoartroza przyśrodkowej lub bocznej części stawu kolanowego

Użytkownicy często skarżą się, że ortezy obejmujące kolano zsuwają się podczas użytkowania. Nie dzieje się tak w przypadku Agilium Softfit: innowacyjny materiał o dużej przyczepności sprawia, że orteza pozostaje na swoim miejscu. Agilium Softfit zapewnia wsparcie – w razie potrzeby – podczas rutynowych czynności i uprawiania sportu. Może pomóc złagodzić ból. Agilium Softfit jest świetnie dopasowana. Wykonana jest z oddychającego materiału, a smukła konstrukcja pozwala na dyskretne noszenie ortezy pod ubraniem.

Rozmiary ortezy kolana Agilium Softfit:

RozmiarObwód łydki
15 cm poniżej
środka rzepki
Obwód uda 
15 cm powyżej
środka rzepki
S35 - 38 cm44 - 48 cm
M38 - 41 cm48 - 52 cm
L41 - 44 cm52 - 56 cm
XL44 - 48 cm56 - 61 cm
XXL48 - 51 cm
61 - 67 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Orteza na kolano OttoBock Agilium Softfit 50K90

Orteza na kolano OttoBock Agilium Softfit 50K90

Orteza na kolano OttoBock przeznaczona dla pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych 50K90 Agilium Softfit. Kup Teraz tą ortezę w sklepie Medicalbroker.pl i zapomnij o bólu kolana.

9 innych produktów w tej samej kategorii: