Sprzęt ortopedyczny

Orteza na kolano korygująca ustawienie rzepki Ottobock Agilium Patella

750zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Orteza na kolano korygująca ustawienie rzepki Ottobock Agilium Patella uśmierza ból w przypadku osteoartrozy stawu rzepkowo-udowego. Dzięki połączeniu wytrzymałej tkaniny, elementów stabilizujących i dynamicznej peloty korygującej - mechanizm sprężynowy, który zapewnia prawidłowe ułożenie rzepki.


Czytaj więcej

Orteza na kolano korygująca ustawienie rzepki Ottobock Agilium Patella uśmierza ból w przypadku osteoartrozy stawu rzepkowo-udowego. Dzięki połączeniu wytrzymałej tkaniny, elementów stabilizujących i dynamicznej peloty korygującej (mechanizm sprężynowy, który zapewnia prawidłowe ułożenie rzepki), Agilium Patella pozwala na precyzyjną re-centralizację rzepki. Chrząstka stawowa nie jest już narażona na nadmierne obciążenie, a nacisk na tylną część rzepki jest znacząco zmniejszony.

Orteza na kolano i rzepkę Ottobock~Budowa:

Uchwyt ułatwiający zakładanie

Ortezę można łatwo naciągnąć na kolano, dzięki poręcznym uchwytom bocznym.

Dynamiczna korekcja

Dzięki mechanizmowi sprężynowemu dynamicznej korekcji, stopień re-centralizacji jest dokładnie dopasowany do prawidłowego prowadzenia rzepki. Orteza zapewnia rzepce tyle korekty, ile jest niezbędne w każdej fazie zgięcia stawu kolanowego.

Łatwa regulacja peloty rzepkowej

Łatwa regulacja peloty rzepkowej Aby łatwo umocować pelotę rzepkową, należy ją wprowadzić w odpowiednie otwory (słyszalne kliknięcie). Dostępne są trzy możliwe ustawienia, które dopasuje twój lekarz lub technik ortopeda.

Aby łatwo umocować pelotę rzepkową, należy ją wprowadzić w odpowiednie otwory (słyszalne kliknięcie). Dostępne są trzy możliwe ustawienia, które dopasuje twój lekarz lub technik ortopeda.

Pelota rzepkowa

Pelota rzepkowa Wygodne wyścielenie peloty rzepkowej (kolor czerwony) zapewnia wysoki komfort noszenia, nawet w przypadku użytkowników z wrażliwą rzepką.

Wygodne wyścielenie peloty rzepkowej (kolor czerwony) zapewnia wysoki komfort noszenia, nawet w przypadku użytkowników z wrażliwą rzepką.

System zapięć na rzepy i zębatki

System zapięć na rzepy i zębatki System rzepów oraz zębatkowa, precyzyjna regulacja naciągu peloty z zatrzaskiem blokującym, umożliwia indywidualne dopasowanie do pacjenta.

System rzepów oraz zębatkowa, precyzyjna regulacja naciągu peloty z zatrzaskiem blokującym, umożliwia indywidualne dopasowanie do pacjenta.

Rozmiary ortezy rzepki Agilium Patella Ottobock:

RozmiarObwód łydki
15 cm poniżej
środka rzepki
Obwód uda
15 cm powyżej
środka rzepki
XS32 - 35 cm40 - 44 cm
S35 - 38 cm44 - 48 cm
M38 - 41 cm48 - 52 cm
L41 - 44 cm52 - 56 cm
XL44 - 48 cm
56 - 61 cm

Przejmij kontrolę nad swoim życiem 

Agilium Patella może zmniejszyć ból kolana i umożliwić Ci powrót do codziennych obowiązków. Będziesz w stanie wykonywać trudniejsze czynności, takie jak wchodzenie po schodach.

Ciesz się aktywnością 

Dzięki Agilium Patella możesz uprawiać narciarstwo, jeździć na rowerze, czy wyruszyć na pieszą wędrówkę. Dzięki mechanizmowi sprężynowemu, stopień re-centralizacji rzepki jest prawidłowy w każdej fazie zgięcia i wyprostu kolana.

Naturalna dyskrecja 

Orteza Agilium Patella jest bardzo lekka i posiada smukłą konstrukcję. Dzięki temu jest ​​ledwie zauważalna pod ubraniem.

Praktyczna w codziennym użytkowaniu 

Poręczny system zapinania ułatwia zakładanie i zdejmowanie ortezy. "Oddychający" materiał sprawia, że orteza jest przyjemna w noszeniu oraz zapewnia jej stabilność i uniemożliwia zsuwanie się podczas ruchu. Dodatkowe wyścielenie peloty rzepkowej gwarantuje, że orteza jest wygodna nawet w przypadku wrażliwej rzepki.

Indywidualne dopasowanie 

Ortezę można indywidualnie dopasować do potrzeb użytkownika, dzięki trzem ustawieniom szerokości peloty rzepkowej.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Orteza na kolano korygująca ustawienie rzepki Ottobock Agilium Patella

Orteza na kolano korygująca ustawienie rzepki Ottobock Agilium Patella

Orteza na kolano korygująca ustawienie rzepki Ottobock Agilium Patella uśmierza ból w przypadku osteoartrozy stawu rzepkowo-udowego. Dzięki połączeniu wytrzymałej tkaniny, elementów stabilizujących i dynamicznej peloty korygującej - mechanizm sprężynowy, który zapewnia prawidłowe ułożenie rzepki.

Produkty powiązane

18 innych produktów w tej samej kategorii: