Sprzęt ortopedyczny

Orteza na staw śródręczno-paliczkowy kciuka Orliman

110zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Orteza na staw śródręczno-paliczkowy kciuka MN3050 Orliman wykonana została z oddychającego materiału, który pozwala regulować kompresję i trakcję wywieraną na kciuk zgodnie z potrzebami każdego pacjenta.


Czytaj więcej

Orteza na staw śródręczno-paliczkowy kciuka MN3050 Orliman wykonana została z oddychającego materiału, który pozwala regulować kompresję i trakcję wywieraną na kciuk zgodnie z potrzebami każdego pacjenta.

Wyposażona w elastyczny pasek, który pozwala na stabilizację i odwodzenie stawu śródręczno-paliczkowego kciuka.

Silikonowy wałek jest wyposażeniem dodatkowym, umożliwiającym zwiększenie i utrzymanie odwiedzenia stawu śródręczno-paliczkowego i utrzymanie go w tej pozycji, zapobiegając jednocześnie ruchowi przeciwstawienia.
Odpowiednia regulacja zapięcia stabilizatora i dodatkowego paska zapewnia kompresję i stabilizację nadgarstka oraz prostowanie i odwodzenie kciuka, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Rozmiar: uniwersalny.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Orteza na staw śródręczno-paliczkowy kciuka Orliman

Orteza na staw śródręczno-paliczkowy kciuka Orliman

Orteza na staw śródręczno-paliczkowy kciuka MN3050 Orliman wykonana została z oddychającego materiału, który pozwala regulować kompresję i trakcję wywieraną na kciuk zgodnie z potrzebami każdego pacjenta.

30 innych produktów w tej samej kategorii: