Sprzęt ortopedyczny

Orteza tułowia dla otyłych OnePlus Orliman

500zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Orteza tułowia OPL160 OnePlus Orliman zapinana jest w przednio-bocznej części tułowia, wykonana z elastycznego i oddychającego materiału, co zapewnia swobodę oddychania i komfort pracy mięśni brzucha. Pas posiada przednie 2 podwójne i tylne 4 podwójne sztywniki, zapewniające wsparcie oraz zapobiegające zwijaniu się materiału podczas użytkowania


Czytaj więcej

Orteza tułowia zapinana w przednio-bocznej części tułowia, wykonana z elastycznego i oddychającego materiału, co zapewnia swobodę oddychania i komfort pracy mięśni brzucha; pas posiada przednie 2 podwójne i tylne 4 podwójne sztywniki, zapewniające wsparcie oraz zapobiegające zwijaniu się materiału podczas użytkowania.
Zastosowanie pasa brzusznego OPL160:
  • lumbago
  • korekcja postawy
  • podtrzymywanie niewielkich i średnio zaawansowanych przepuklin brzusznych
  • hipotonia mięśni brzucha
  • leczenie pooperacyjne
  • profilaktyczne stosowanie w przypadku wykonywania zawodów lub uprawiania sportów, które powodują obciążenie kręgosłupa.
Dobór:produkt powinien być dopasowany przez osobę odpowiednio wykwalifikowaną, dobór rozmiaru winien następować według tabeli rozmiarowej, ponieważ za duży ucisk może spowodować utrudnienia w krążeniu i zaburzyć pracę mięśni, w związku z czym radzimy regulować go aż do uczucia optymalnego przylegania produktu do ciała.
Dopasowanie:
1. Otworzyć pas, odpinając w tym celu zapięcia micro-velcro. 
2. Założyć pas wokół pleców na wysokości odcinka lędźwiowo-krzyżowego, upewniając się przy tym, że usytuowany jest on centralnie w stosunku do wyrostków kolczystych kręgosłupa. 
3. Zapiąć pas, przymocowując w odpowiednich miejscach zapięcia micro-velcro.

Pas brzuszny OPL160 Orliman rozmiary:


Rozmiar

Obwód ( największy) 
bioder lub pasa

1130 - 140  cm
2140 - 150 cm
3150 - 161  cm
4161 - 172 cm

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Orteza tułowia dla otyłych OnePlus Orliman

Orteza tułowia dla otyłych OnePlus Orliman

Orteza tułowia OPL160 OnePlus Orliman zapinana jest w przednio-bocznej części tułowia, wykonana z elastycznego i oddychającego materiału, co zapewnia swobodę oddychania i komfort pracy mięśni brzucha. Pas posiada przednie 2 podwójne i tylne 4 podwójne sztywniki, zapewniające wsparcie oraz zapobiegające zwijaniu się materiału podczas użytkowania

30 innych produktów w tej samej kategorii: