Sprzęt ortopedyczny

Pas lędźwiowy Star Brace Dynamic Orliman

450zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Pas lędźwiowy Star Brace Dynamic to półsztywna i dynamiczna orteza wykonana z oddychającego, dwuwarstwowego materiału welurowego z wyściółką poliamidową i nowym rodzajem oddychającego materiału Poromax. Część lędźwiowa obejmuje wewnętrzną wkładkę termoplastyczną pokrytą wyściółką, natomiast po stronie zewnętrznej znajduje się termoplastyczny stelaż z nowoczesnym systemem naciągowym.


Czytaj więcej

Pas lędźwiowy Star Brace Dynamic to półsztywna i dynamiczna orteza wykonana z oddychającego, dwuwarstwowego materiału welurowego z wyściółką poliamidową i nowym rodzajem oddychającego materiału Poromax®. Zapewnia wentylację i absorpcję wilgoci, zawierając jednocześnie unikalne antybakteryjne rozwiązanie Thermytex, które zapobiega rozwojowi bakterii, odpowiedzialnych za wydzielanie nieprzyjemnego zapachu. Część lędźwiowa obejmuje wewnętrzną wkładkę termoplastyczną pokrytą wyściółką, natomiast po stronie zewnętrznej znajduje się termoplastyczny stelaż z nowoczesnym systemem naciągowym. Pociągnięcie za linki dociągowe umożliwia dowolne i dokładne dopasowanie nacisku i stabilizacji w okolicy lędźwiowej kręgosłupa i brzucha. Zakończenia linek dociągowych zostały oznaczone kolorami w celu łatwego i odpowiedniego zapinania i rozpinania gorsetu.

Wskazania do noszenia sznurówki lędźwiowej Star Brace Dynamic:

  • lumbago,
  • rwa kulszowa,
  • choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa lędźwiowo- -krzyżowego,
  • zwiotczenie i osłabienie mięśni,
  • w terapii przed- i pooperacyjnej,
  • dyskopatii,
  • chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa,
  • kręgoszczelinie.

Model niski SD100 - wysokość z przodu 18 cm, wysokość z tyłu 27 cm

Model wysoki SD101 -  wysokość z przodu 23 cm, wysokość z tyłu 32 cm

Pas lędźwiowy Star Brace Dynamic Orliman rozmiary:


RozmiarObwód bioder w
najszerszym miejscu
175 - 85 cm
285 - 95 cm
395 - 110 cm
4110 - 125 cm

Niektóre rozmiary są na zamówienie - wysyłka w ciągu 10 dni roboczych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pas lędźwiowy Star Brace Dynamic Orliman

Pas lędźwiowy Star Brace Dynamic Orliman

Pas lędźwiowy Star Brace Dynamic to półsztywna i dynamiczna orteza wykonana z oddychającego, dwuwarstwowego materiału welurowego z wyściółką poliamidową i nowym rodzajem oddychającego materiału Poromax. Część lędźwiowa obejmuje wewnętrzną wkładkę termoplastyczną pokrytą wyściółką, natomiast po stronie zewnętrznej znajduje się termoplastyczny stelaż z nowoczesnym systemem naciągowym.

30 innych produktów w tej samej kategorii: