Sprzęt ortopedyczny

Wysoki półsztywny pas krzyżowo-lędźwiowy evotec Orliman

400zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Sztywniki dzięki swojemu kształtowi i użytemu do ich wykonania materiałowi, łatwo dopasowują się do anatomii ciała. Specjalne uchwyty na palce powodują, że pas jest łatwy w zakładaniu dla pacjentów z dysfunkcjami dłoni oraz dla pacjentów geriatrycznych.


Czytaj więcej

 PÓŁSZTYWNY PAS KRZYŻOWO-LĘDŹWIOWY EVOTEC® 

Opis: wykonany z materiału o silnie zwartej strukturze, który generuje 50% więcej kompresji w porównaniu z typowym materiałem stosowanym w tego typu pasach. Elementy pasa są łączone przy użyciu techniki nie wymagającej szycia, co jest gwarancją braku otarć na skórze, u osób użytkujących pas.


Działanie pasa ortopedycznego evotec: silne podparcie lędźwiowo-krzyżowej części kręgosłupa, doskonałe dopasowanie anatomiczne do ciała, wygodny w stosowaniu, przyjemny w kontakcie z ciałem.


Zastosowanie pasa krzyżowo-ledzwiowego evotec: Spondyloarthrosis, Spondylolisis (kręgoszczelina), Lumbago, Lumbosciatica (ischias), zmiany degeneracyjne, osłabienie i atonia mięśniowa, przed i po zabiegach chirurgicznych i ortopedycznych, choroby krążka międzykręgowego.


Dopasowanie: sztywniki, dzięki swojemu kształtowi i użytemu do ich wykonani materiałowi, łatwo dopasowują się do anatomii ciała. Specjalne uchwyty na palce powodują, że pas jest łatwy w zakładaniu dla pacjentów z dysfunkcjami dłoni oraz dla pacjentów geriatrycznych.

Kolor: szary, czarny ( na zamówienie - 14 dni) i beżowy ( na zamówienie - 14 dni).
Wysokość z przodu: 16cm.
Wysokość z tyłu: 30 cm.

Rozmiary wysokiego pasa krzyżowo-ledzwiowego evotec:

RozmiarObwód w pasie w cm
163 - 75 cm
275 - 83 cm
383 - 91 cm
491 - 99 cm
599 - 107 cm
6107 - 115 cm
7115 - 123 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wysoki półsztywny pas krzyżowo-lędźwiowy evotec Orliman

Wysoki półsztywny pas krzyżowo-lędźwiowy evotec Orliman

Sztywniki dzięki swojemu kształtowi i użytemu do ich wykonania materiałowi, łatwo dopasowują się do anatomii ciała. Specjalne uchwyty na palce powodują, że pas jest łatwy w zakładaniu dla pacjentów z dysfunkcjami dłoni oraz dla pacjentów geriatrycznych.

30 innych produktów w tej samej kategorii: