Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Medela ssaki i akcesoria medyczne .

Firma Medela obecna na rynku polskim od 20 lat , słynie z produkcji ssaków elektrycznych, lamp do fototerapii oraz akcesoriów wspomagających karmienie piersią. Ssaki elektryczne Medela znane są w setkach polskich szpitali i cieszą się doskonałą opinią. Przede wszystkim ze względu na wysoką niezawodność, bardzo wysokie parametry ssania, przystosowanie do pracy ciągłej, ciche działanie, a także walory estetyczne i higieniczne.

Akcesoria medyczne Medela zawsze pod ręką

Szeroka gama akcesoriów jedno i wielorazowych pozwala na skonfigurowanie urządzeń do zaspokojenia potrzeb na wszystkich oddziałach szpitalnych poczynając od bardzo wymagających i obciążonych bloków operacyjnych, OIT-ów, SOR-ów, a kończąc na salach pacjentów, czy gabinetach prywatnych oraz opiece paliatywnej w domu. Ze względu na unikalną wręcz trwałość tych urządzeń, są one jednocześnie najtańszym w użytkowaniu rozwiązaniem na rynku. Koszt zakupu ssaka jest często jedynym kosztem jaki ponosi klient przez lata użytkowania. Na największe modele ssaków operacyjnych udzielamy 5-letniej gwarancji.

Medela profesjonalne ssaki i sprzęt medyczny dla wymagających

Wszystkich dotychczasowych i potencjalnych klientów możemy z przyjemnością poinformować, że w drugiej połowie 2013 roku wprowadziliśmy nową generację ssaków operacyjnych: ssak Basic oraz Dominant Flex. Zastosowana w nich technologia CleanTouch wprowadza nowe standardy higieny dla tego typu sprzętu. Ssaki te zostały zauważone przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która biorąc pod uwagę wspomniane zalety ssaków elektrycznych i  urządzeń firmy Medela, zakupiła w ramach 21 Finału „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów” najnowsze modele ssaków Medela na oddziały geriatryczne w całej Polsce.

Medela szwajcarska innowacja w medycynie

Kolejnym przykładem doskonałego, nowego produktu, który zmienił standardy opieki medycznej jest cyfrowy zestaw do drenażu opłucnej Thopaz innowacyjne rozwiązanie dla torakochirurgii. System ten pozwala nie tylko na większą mobilność pacjenta, poprawiając komfort pobytu, ale również dostarcza obiektywnych danych o terapii lekarzowi, pozwalając na lepszą kontrolę procesu leczenia, podnosząc bezpieczeństwo i skracając okres jego hospitalizacji, a co za tym idzie zmniejszając koszty leczenia pacjenta.

Zobacz pełną ofertę sprzętu medycznego Medela>>>

pixel