Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Orliman

Początki Orlimana sięgają dużo wcześniej do założonego w latach 30-tych XX wieku, rodzinnego biznesu ukierunkowanego na ortopedię i rehabilitację, który w ciągu ostatniej dekady przekształcił się w jednego z europejskich liderów branży zaopatrzenia ortopedycznego zaangażowanego w rozwój i produkcję komfortowych produktów ortopedycznych takich jak: ortezy kończyn dolnych i górnych, gorsety kręgosłupa, wkładki ortopedyczne, produkty podologiczne i pomocniczy sprzęt medyczny.

Orliman aktywne ortezy z hiszpańskim temperamentem

Strategia działania firmy oparta jest na nieustających badaniach klinicznych nad poszukiwaniem nowych patentów i rozwiązań ortotycznych, wysokiej jakości i wydajności oraz usług dostosowanych do potrzeb klientów, wszystko to poprzez ciągłe analizowanie ich potrzeb oraz potrzeb rynku.

Dzięki długofalowej inwestycji w technologię, badania i podnoszenie kwalifikacji pracowników jak i bliskiej współpracy pracowników pomiędzy różnymi działami firmy, Orliman jest marką sprawną w działaniu z perspektywą na przyszłość, co współgra z rozwojem technologicznym oraz prestiżem, które pomagają ocenić i przeanalizować jakość wyrobów medycznych Orliman.

 

Firma Orliman

 

Orliman jest wspierany przez rynek krajowy oraz międzynarodowy, spogląda w przyszłość z optymizmem, równocześnie nie tracąc z oczu początkowych założeń biznesowych, które zaprowadziły markę do punktu, w którym obecnie się znajduje.

 

Kryteria oceny funkcjonalnej sprzętu ortopedycznego Orliman.

Głównymi funkcjami profesjonalnych produktów ortopedycznych są przyleganie, kompresja, stabilizacja i unieruchomienie.

Poniżej przedstawiono definicje każdej z funkcji:

 

Przyleganie i dopasowanie do ciała

  • Zdolność dopasowywania się ortezy do ciała pacjenta.

 

Kompresja medyczna

  • Zmniejszenie objętości (np. obrzęku) pod naciskiem, zdolność ortezy do wywierania sił zewnętrznych na część ciała pacjenta.

 

Stabilizacja anatomiczna

  • Zdolność materiału do pozostawania stabilnym lub powrotu do pozycji wyjściowej po odkształceniu. Zdolność wyrobu do utrzymywania określonego rejonu ciała pacjenta w pożądanej pozycji.

 

Unieruchomienie ortopedyczne

  • Zdolność do ograniczania lub blokowania ruchu i utrzymywania elementu w stanie bezruchu. Ograniczenie ruchomości lub unieruchomienie określonego obszaru anatomicznego.

 

Orliman gwarantuje, iż wszystkie produkty posiadają certyfikat Oeko-Tex standard, który oznacza brak substancji niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia i życia ludzkiego.

Produkty zawarte i opisane w poniższym katalogu są dostępne w sklepach oferujących zaopatrzenie ortopedyczne zgodnie z Royal Decree …†/ˆ† (Commuinty Decrtive †Œ93/Žˆ42/CEE).

Wspomniane wyżej produkty zostały poddane analizie ryzyka zgodnie z wytycznymi zawartymi w dyrektywie UNE-EN ISO Ž†˜ i wszelkie występujące zagrożenia zostały zminimalizowane.

Wszystkie próby i testy zostały wykonane zgodnie z Europejskimi normami, UNE-EN ˆˆ…ˆŒ22523 przeznaczonymi dla protez i ortez oraz sprzętu rehabilitacyjnego.

Firma Orliman posiada certyfikat ISO13485 ŒŽš… oraz ISO 9001.

Kup Ortezy Orliman>>>

pixel