Sprzęt ortopedyczny

Podkolanówki antyżylakowe 1 klasa ucisku Medicale Soft Relaxsan

90zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Podkolanówki antyżylakowe Relaxsan Medicale Soft to wyroby medyczne uciskowe uszyte z miękkiej mikrofibry o stopniowanym, średnim ucisku. I Klasa Ucisku - ucisk w kostce 15-21 mmHg. Zapraszamy do zakupów na Medicalbroker.pl


Czytaj więcej

Podkolanówki antyżylakowe Relaxsan Medicale Soft to wyroby medyczne uciskowe uszyte z miękkiej mikrofibry o stopniowanym, średnim ucisku. I Klasa Ucisku - ucisk w kostce 15-21 mmHg. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich do zakupów na Medicalbroker.pl.

Kiedy nosimy podkolanówki antyżylakowe 

Zalecane dla osób z problemami krążenia krwi kończyn dolnych, cierpiących na żylaki. Wskazane przy uczuciu ciężkości nóg ze współistniejącymi żylakami, przy obrzękach i bólach kończyn dolnych, w przypadku żylakowatości kończyn w czasie ciąży (bez obrzęków), przy łagodnych żylakach oraz profilaktycznie przy zakrzepicy i w okresie ciąży. 

Palce: otwarte lub zamknięte
Kolor: beż, czarny
Zastosowanie mikrowłókien sprawia, że wyrób jest wyjątkowo miękki i przyjemny w kontakcie z ciałem. 
Stosowanie wyrobu powinno być zalecone lub skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Wyrób przeznaczony dla kobiet i mężczyzn.
Wyprodukowane zgodnie z obowiązującą europejską normą UNI ENV 12718 dotyczącą Medycznych Wyrobów Pończoszniczych o Działaniu Uciskowym.
Skład:
73% Poliamid, 27% Elastan
Palce: otwarte, zamknięte
Podkolanówki Relaxsan SOFT dostępne są w I oraz II Klasie Ucisku.

Jak dobrać podkolanówki antyżylakowe

Jak dobrać podkolanówki antyżylakowe
 
Ze względu na skład i właściwości   wyróżniamy 5 linii:
Classic  -  Linia wyrobów uciskowych produkowana z zastosowaniem najwyższej jakości przędzy i przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Wyroby te charakteryzują się niezwykłą skutecznością działania i trwałością w użytkowaniu.                                   

Soft - Linia terapeutycznych wyrobów uciskowych produkowana przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i z zastosowaniem bardzo miękkich mikrowłókien. 
Cotton -  Skład surowcowy to ponad 50 % bawełny, dzięki czemu linia ta jest bardzo miękka i przyjazna w kontakcie z ciałem.Skóra dotyka tylko naturalnych włókien dzięi czemu zabezpieczona jest przed alergią.
Silver - wykonane ze srebrnej nici X-Static dzięki temu cechuje je: antybakteryjność, termoregulacja, antystatyczność, eliminacja przykrych zapachów.
Anti - Embolism: wyrób przeciwzakrzepowy

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Podkolanówki antyżylakowe 1 klasa ucisku Medicale Soft Relaxsan

Podkolanówki antyżylakowe 1 klasa ucisku Medicale Soft Relaxsan

Podkolanówki antyżylakowe Relaxsan Medicale Soft to wyroby medyczne uciskowe uszyte z miękkiej mikrofibry o stopniowanym, średnim ucisku. I Klasa Ucisku - ucisk w kostce 15-21 mmHg. Zapraszamy do zakupów na Medicalbroker.pl

30 innych produktów w tej samej kategorii: