Sprzęt ortopedyczny

Podkolanówki medyczne uciskowe 2 klasa kompresji Medicale Silver Relaxsan

130zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Podkolanówki medyczne uciskowe na żylaki o stopniowanym i zdecydowanym ucisku ze srebrnym włóknem X-Static. Produkt dostępny jest już w sklepie medycznym Medicalbroker.pl, wstępuję tylko w 2 stopniu kompresji - ucisk w kostce 23-32 mmHg.


Czytaj więcej

Podkolanówki medyczne uciskowe na żylaki o stopniowanym i zdecydowanym ucisku. Zawierają specjalne włókna srebrne X-Static o działaniu antybakteryjnym. Produkt dostępny jest już w sklepie medycznym Medicalbroker.pl, wstępuję tylko w 2 stopniu kompresji - ucisk w kostce 23-32 mmHg. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą i życzymy udanych zakupów.

Podkolanówki medyczne uciskowe Medicale Silver Relaxsan

Cechy produktu:
  • palce - otwarte
  • kolor: beż lub czarne
  • zawartość srebrnego włókna X-Static : działanie antybakteryjne, terapeutyczne, antystatyczne, termoregulujące oraz eliminujące przykre zapachy.
Wskazania do stosowania:
  • przewlekła niewydolność żylna
  • żylaki z nieznacznym obrzękiem, stany po powierzchownym zapaleniu żył
  • duże żylaki podczas ciąży  
  • po skleroterapii
  • po operacji żylaków
  • po wygojeniu niedużych owrzodzeń
Produkt o najwyższej jakości, charakteryzujący się niezwykłą trwałością i skutecznością działania. Stosunkowo cienki, nie powoduje dyskomfortu termicznego. Stosowanie wyrobu powinno być zalecone lub skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Wyrób przeznaczony dla kobiet i mężczyzn.
Wyprodukowane zgodnie z obowiązującą europejską normą UNI ENV 12718 dotyczącą Medycznych Wyrobów Pończoszniczych o Działaniu Uciskowym.
Skład: 72% Poliamid, 18% Elastan, 10% Srebrne Włókno X-Static

Sprawdź jak zmierzyć podkolanówki uciskowe Medicale Silver

Jak mierzyć podkolanówki uciskowe relaxsan

Ze względu na skład i właściwości wyróżniamy 5 linii produktów uciskowych

Classic  -  Linia wyrobów uciskowych produkowana z zastosowaniem najwyższej jakości przędzy i przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Wyroby te charakteryzują się niezwykłą skutecznością działania i trwałością w użytkowaniu.                                   

Soft - Linia terapeutycznych wyrobów uciskowych produkowana przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i z zastosowaniem bardzo miękkich mikrowłókien. 
Cotton -  Skład surowcowy to ponad 50 % bawełny, dzięki czemu linia ta jest bardzo miękka i przyjazna w kontakcie z ciałem.Skóra dotyka tylko naturalnych włókien dzięi czemu zabezpieczona jest przed alergią.
Silver - wykonane ze srebrnej nici X-Static dzięki temu cechuje je: antybakteryjność, termoregulacja, antystatyczność, eliminacja przykrych zapachów.
Anti - Embolism: wyrób przeciwzakrzepowy

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Podkolanówki medyczne uciskowe 2 klasa kompresji Medicale Silver Relaxsan

Podkolanówki medyczne uciskowe 2 klasa kompresji Medicale Silver Relaxsan

Podkolanówki medyczne uciskowe na żylaki o stopniowanym i zdecydowanym ucisku ze srebrnym włóknem X-Static. Produkt dostępny jest już w sklepie medycznym Medicalbroker.pl, wstępuję tylko w 2 stopniu kompresji - ucisk w kostce 23-32 mmHg.

30 innych produktów w tej samej kategorii: