Sprzęt ortopedyczny

Podkolanówki przeciwżylakowe 2 stopnia kompresji Relaxsan Cotton

85zł

Wysyłka

Nazwa Czas dostawy Cena
Przesyłka kurierska 24h-48h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem 24h-48h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Elastyczne podkolanówki uciskowe medyczne z bawełną 2 Klasa Kompresji. Ucisk w kostce 23-32 mmHg, RelaxSan Medicale Cotton - Art. M2050. Wskazane dla osób z przewlekłą niewydolnością żylną uczulonych na włókna syntetyczne. Wysoki udział najwyższej jakości, wyjątkowo trwałej bawełny. 100% udział bawełny w kontakcie ze skórą. Wyjątkowo wytrzymałe przez zastosowanie wzmocnienia w obszarze palców i pięty, a także płaskich szwów. Bawełna sprawia, że są oddychające, przez co mogą być noszone cały rok, także latem w gorące dni. 


Czytaj więcej

Wskazane dla osób z przewlekłą niewydolnością żylną uczulonych na włókna syntetyczne. Wysoki udział najwyższej jakości, wyjątkowo trwałej bawełny. 100% udział bawełny w kontakcie ze skórą. Wyjątkowo wytrzymałe przez zastosowanie wzmocnienia w obszarze palców i pięty, a także płaskich szwów. Bawełna sprawia, że są oddychające, przez co mogą być noszone cały rok, także latem w gorące dni. 

Elastyczne medyczne przeciwżylakowe podkolanówki uciskowe z bawełną o stopniowanym, średnim ucisku. 

2 Klasa Ucisku - ucisk w kostce 23-32 mmHg 

Zalecane dla osób z przewlekłą niewydolnością żylną uczulonych na włókna syntetyczne.

Zastosowanie najwyższej jakości bawełny nadaje dzianinie efekt termoregulujący i oddychający, przez co wyroby doskonale nadają się do noszenia zwłaszcza w okresie letnim. W wyniku wysokich temperatur problemy związane z krążeniem żylnym nasilają się, zatem stosowanie kompresjoterapii jest wtedy tym bardziej wskazane.

Podkolanówki cechuje wysoki bo aż 53% udział bawełny w składzie. Dzianina została skonstruowana w ten sposób, że włókna bawełny znajdują się wewnątrz i to one mają kontakt ze skórą. Zapobiega to problemom u osób, które są uczulone na włókna syntetyczne.

Zastosowane włókna bawełny są bardzo wytrzymałe, co nadaje wyrobom dłuższą trwałość. Dodatkowo podkolanówki posiadają wzmocnione palce oraz piętę. Płaskie szwy poprawiają wygodę w codziennym użytkowaniu. 

Podkolanówki przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. 

Zgodność z obowiązującą europejską normą UNI ENV 12718 dotyczącą Medycznych Wyrobów Pończoszniczych o Działaniu Uciskowym.

Skład:
51% Bawełna, 31% Elastan, 18% Poliamid. 

Kolor: beżowy, czarne

Palce: zamknięte, otwarte

Rozmiary podkolanówek uciskowych na żylaki Relaxsan:

Rozmiar cB - obwód nad kostką cC - obwód łydki cD - obwód pod kolanem
1 19 - 21 cm 29 - 34 cm 26 - 31 cm
2 21 - 23 cm 32 - 37 cm 30 - 35 cm
3 23 - 25 cm 35 - 40 cm 34 - 39 cm
4 25 - 27 cm 38 - 43 cm 38 - 43 cm
5 27 - 29 cm 42 - 47 cm 42 - 47 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Podkolanówki przeciwżylakowe 2 stopnia kompresji Relaxsan Cotton

Podkolanówki przeciwżylakowe 2 stopnia kompresji Relaxsan Cotton

Elastyczne podkolanówki uciskowe medyczne z bawełną 2 Klasa Kompresji. Ucisk w kostce 23-32 mmHg, RelaxSan Medicale Cotton - Art. M2050. Wskazane dla osób z przewlekłą niewydolnością żylną uczulonych na włókna syntetyczne. Wysoki udział najwyższej jakości, wyjątkowo trwałej bawełny. 100% udział bawełny w kontakcie ze skórą. Wyjątkowo wytrzymałe przez zastosowanie wzmocnienia w obszarze palców i pięty, a także płaskich szwów. Bawełna sprawia, że są oddychające, przez co mogą być noszone cały rok, także latem w gorące dni. 

30 innych produktów w tej samej kategorii: