Sprzęt ortopedyczny

Anatomiczna poduszka ortopedyczna Valde B4

240zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Anatomiczna poduszka ortopedyczna Valde B4 jest bardzo wygodna i nie ingerująca podczas snu oraz wypoczynku. Poduszka wykonana z najwyższej jakości pianki poliuretanowej MEMORY oraz STANDARD o zamkniętej strukturze dzięki czemu nie gromadzi roztoczy i z powodzeniem stosowana jest przez alergików.

Czytaj więcej

Anatomiczna poduszka ortopedyczna Valde B4 jest bardzo wygodna i nie ingerująca podczas snu oraz wypoczynku. Najbardziej uniwersalną wysokością i najczęściej wybieraną jest Large o średnim stopniu twardości.

Poduszka wykonana z najwyższej jakości pianki poliuretanowej MEMORY lub STANDARD o zamkniętej strukturze, dzięki czemu nie gromadzi roztoczy i z powodzeniem stosowana jest przez alergików.

Poduszka Valde Vila B4 posiada łuk na bark oraz łagodne wykończenia dzięki czemu można na niej spać na boku oraz na placach (na wznak). W poduszce zastosowany jest system „cyrkulacji powietrza” poprzez otwór znajdujący się na środku poduszki. Dzięki niemu ogranicza się pocenie głowy do minimum.

Dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej poszewek z materiału: frotte lub welur.

Poduszka Valde Vila to doskonały wybór dla młodzieży, mężczyzn oraz kobiet. Doskonała do wspomagania rehabilitacji odcinka szyjnego, rekonstrukcji oraz procesów przywracania zdrowia we śnie.

Poduszka Valde Vila B4 występuje w 3 stopniach twardości: miękka, średnia, twarda oraz w 3 wysokościach: Medium, Large oraz Xlarge.

Wysokość M:
 Zalecana dla osób z krótkim barkiem, młodzieży lub osób niższych.

Wysokość L: Zalecana dla osób o uniwersalnej budowie ciała.

Wysokość XL: Zalecana dla osób z szerokim barkiem.Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Anatomiczna poduszka ortopedyczna Valde B4

Anatomiczna poduszka ortopedyczna Valde B4

Anatomiczna poduszka ortopedyczna Valde B4 jest bardzo wygodna i nie ingerująca podczas snu oraz wypoczynku. Poduszka wykonana z najwyższej jakości pianki poliuretanowej MEMORY oraz STANDARD o zamkniętej strukturze dzięki czemu nie gromadzi roztoczy i z powodzeniem stosowana jest przez alergików.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

29 innych produktów w tej samej kategorii: