Sprzęt ortopedyczny

Anatomiczna poduszka wysokoelastyczna Orliman

200zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Anatomiczna poduszka wysokoelastyczna Orliman  ma ergonomiczny kształt i wypełniona została lekkosprężystą pianką z pamięcią kształtu. Umożliwia idealne dopasowanie do krzywej fizjologicznej szyi, zmniejszając nacisk wywierany na okolicę głowy i zmniejszając obciążenie stawów, mięśni i więzadeł. 

Czytaj więcej

Anatomiczna poduszka wysokoelastyczna Orliman  ma ergonomiczny kształt i wypełniona została lekkosprężystą pianką z pamięcią kształtu. Umożliwia idealne dopasowanie do krzywej fizjologicznej szyi, zmniejszając nacisk wywierany na okolicę głowy i zmniejszając obciążenie stawów, mięśni i więzadeł. Możliwość wyboru pomiędzy 2 wysokościami do wykorzystania w zależności od pozycji spoczynkowej (skierowana do góry lub z jednej strony).

Posiada miękką, oddychającą osłonę zewnętrzną przeciw roztoczą, antybakteryjną, przeciwgrzybiczną i ognioodporną, zaprojektowaną w celu pełnego wykorzystania właściwości materiału lekkosprężystego.

Jest wyposażona w zamek błyskawiczny, który umożliwia łatwe zdejmowanie do prania. Brak zewnętrznych szwów zapobiegających ewentualnym otarciom. Posiada również wewnętrzną osłonę dla dodatkowej ochrony wewnętrznej pianki.

Wskazania do użytkowania:

 - Redukcja bólu szyi i sztywności.
 - Neurologiczne dolegliwości na tle uszkodzenia splotu barkowego i/lub szyi.
 - Przedłużające się wzmożone napięcie mięśni szyi.
 - Pomoc w zmianach posturalnych.
 -  Ogólna rekonwalescencja pooperacyjna.Gęstość: 40 kg/m3

Wysokoelastyczna poduszka anatomiczna Orliman rozmiary:

RozmiarWymiary poduszki
5050 x 30 x 7/10 cm
7070 x 30 x 7/10 cm

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 14 dni roboczych.Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Anatomiczna poduszka wysokoelastyczna Orliman

Anatomiczna poduszka wysokoelastyczna Orliman

Anatomiczna poduszka wysokoelastyczna Orliman  ma ergonomiczny kształt i wypełniona została lekkosprężystą pianką z pamięcią kształtu. Umożliwia idealne dopasowanie do krzywej fizjologicznej szyi, zmniejszając nacisk wywierany na okolicę głowy i zmniejszając obciążenie stawów, mięśni i więzadeł. 

29 innych produktów w tej samej kategorii: