Sprzęt ortopedyczny

Klin ortopedyczny pod nogi Valde

270zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska 24h-48h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem 24h-48h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Klin ortopedyczny pod nogi Valde stanowi idealnie podparcie dla nóg podczas leżenia na plecach. Utrzymuje nogi w pozycji lekko uniesionej. Klin pod nogi Perfect najczęściej stosowany jest do odciążenia i relaksu, jednak zalecany jest również w terapii pourazowej lub chorobie żylaków nóg oraz dla kobiet w ciąży. 


Czytaj więcej

Klin pod nogi stanowi idealnie podparcie dla nóg podczas leżenia na plecach. Utrzymuje nogi w pozycji lekko uniesionej. Klin pod nogi Perfect najczęściej stosowany jest do odciążenia i relaksu, jednak zalecany jest również w terapii pourazowej lub chorobie żylaków nóg oraz dla kobiet w ciąży. Klin Perfect jest polecany w szczególności osobom, które potrzebują zrelaksować nogi po nadmiernym przeciążeniu (opuchnięte, z żylakami).

Wersja niższa (13 cm) polecana jest do spania osobom z problemami naczyniowymi. Jego anatomiczny kształt zapobiega uciskom i gwarantuje pełną satysfakcję z użytkowania. 
Klin podkolanowy występuje w wersji z pianki normal VNF lub memory VMF o średnim stopniu twardości.

Podczas leżenia na boku utrzymuje on biodro w pozycji prostej w stosunku do kręgosłupa, dzięki czemu doskonale nadaje się do rehabilitacji. Jego anatomiczny kształt zapobiega uciskom i gwarantuje pełną satysfakcję z użytkowania. 

Poduszka pod nogi Valde występuje w dwóch szerokościach:

450 mm (Perfect B91),
580 mm (Perfect B90) 

Ceny:
Klin z pianki Memory 450 mm - 270 pln
Klin z pianki Memory 580 mm - 345 pln
Klin z pianki Normal 450 mm - 145 pln
Klin z pianki Normal 580 mm - 185 plnOpinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Klin ortopedyczny pod nogi Valde

Klin ortopedyczny pod nogi Valde

Klin ortopedyczny pod nogi Valde stanowi idealnie podparcie dla nóg podczas leżenia na plecach. Utrzymuje nogi w pozycji lekko uniesionej. Klin pod nogi Perfect najczęściej stosowany jest do odciążenia i relaksu, jednak zalecany jest również w terapii pourazowej lub chorobie żylaków nóg oraz dla kobiet w ciąży. 

30 innych produktów w tej samej kategorii: