Sprzęt ortopedyczny

Poduszka ortopedyczna Sissel Classic

230zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Sissel Classic to prawdopodobnie pierwsza ortopedyczna poduszka stworzona na świecie. Jej kształt jest wynikiem wielu badań, testów i udoskonaleń. Podstawową funkcją poduszki Sissel Classic jest podparcie szyi i karku w taki sposób, aby zachowana była naturalna krzywizna kręgosłupa


Czytaj więcej

Poduszka ortopedyczna Sissel® Classic to podstawowa poduszka od firmy Sissel zapewniająca wysoki komfort podczas snu połączony z leczniczym wpływem na odcinek szyjny kręgosłupa.

Pierwsza szwedzka poduszka ortopedyczna Sissel Classic 

Sissel® Classic to prawdopodobnie pierwsza ortopedyczna poduszka stworzona na świecie. Jej kształt jest wynikiem wielu badań, testów i udoskonaleń. Podstawową funkcją poduszki Sissel Classic jest podparcie szyi i karku w taki sposób, aby zachowana była naturalna krzywizna kręgosłupa. Takie neutralne położenie kręgów powoduje, usunięcie nacisku między kręgami oraz rozluźnienie mięśni. Jednocześnie poduszka powoduje nietraumatyzujący naciąg kręgów szyjnych, dzięki czemu podczas spania mija napięcie powstałe w ciągu dnia.

Wymiary : Szerokość. 47 cm. Długość. 33 cm. 

Wysokość : Rozmiar M - 11 cm. Rozmiar L - 14 cm.

Poduszka ortopedyczna - dlaczego warto ją stosować?

Warto już teraz pomyśleć o poduszce dla Siebie, ponieważ jej brak może być źródłem poważniejszych konsekwencji i problemów w przyszłości. Nieodpowiednia pozycja podczas snu powoduje złe ustawienie kręgów szyjnych i zmniejszenie światła otworów międzykręgowych, co w konsekwencji staje się przyczyną ucisku na szyjne korzenie rdzeniowe oraz zaburzeń przepływu w tętnicach kręgowych zaopatrujących mózg. Budzimy się wówczas z uczuciem zmęczenia, odrętwiałymi rękami, zawrotami głowy i bólem karku.

Odpowiednio wyprofilowane szwedzkie poduszki ortopedyczne umożliwiają prawidłowe ułożenie i odciążenie kręgów szyjnych i zapobiegają wystąpieniu wymienionych wyżej, nieprzyjemnych objawów. Leczą zatem zapewniając jednocześnie wygodę. Poduszki wykonano ze specjalnej, niepalnej pianki poliuretanowej obszytej dzianiną bawełnianą.

Uwaga: Przyzwyczajenie do poduszki może potrwać od 2 do 14 dni!

Zalety poduszki Sissel Classic:

  • Oryginalny szwedzki wyrób

  • Dostępna w 2 wysokościach

  • Miliony sprzedanych poduszek Sissel Classic na całym świecie

  • Sprawdzony anatomiczny łukowaty kształt

  • 5 lat gwarancji

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Poduszka ortopedyczna Sissel Classic

Poduszka ortopedyczna Sissel Classic

Sissel Classic to prawdopodobnie pierwsza ortopedyczna poduszka stworzona na świecie. Jej kształt jest wynikiem wielu badań, testów i udoskonaleń. Podstawową funkcją poduszki Sissel Classic jest podparcie szyi i karku w taki sposób, aby zachowana była naturalna krzywizna kręgosłupa

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

29 innych produktów w tej samej kategorii: