Sprzęt ortopedyczny

Poduszka ortopedyczna Sissel Plus

260zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Poduszka ortopedyczna Sissel Plus jest poduszką profilowaną do spania, która stosowana była głównie w szwedzkich szpitalach pod nazwą Sissel Pharma. Szybko inne kliniki na całym świecie doceniły walory tej poduszki. Dzisiaj już jako Sissel Plus poduszka dostępna jest dla każdego.


Czytaj więcej

Poduszka ortopedyczna Sissel® Plus jest poduszką profilowaną do spania, która stosowana była głównie w szwedzkich szpitalach pod nazwą Sissel Pharma. Szybko inne kliniki na całym świecie doceniły walory tej poduszki. Dzisiaj już jako Sissel Plus poduszka dostępna jest dla każdego.

Co wyróżnia poduszkę ortopedyczną Sissel Plus?

Spośród innych poduszek ortopedycznych Sissel Pus wyróżniają ją dwa istotne elementy. Po pierwsze posiada regulowaną wysokość, dzięki czemu można ją dopasować do każdej postury, po drugie posiada 90 kanalików powietrznych, dzięki którym zapewniona jest wentylacja w największym stopniu. Poduszka również przyczynia się do utrzymania prawidłowej temperatury głowy. Sissel Plus sprawdza się szczególnie u osób z nadmierną potliwością jak również u tych, które zmuszone są do spędzania w łóżku większej ilości czasu.

Wymiary: 47 x 33 x 11/14cm (Regulowana wysokość).

Poduszka ortopedyczna Sissel - Charakterystyka.

  • Oryginalny szwedzki wyrób
  • Regulowana wysokość!
  • 90 kanalików wentylacyjnych na całej powierzchni
  • Poduszka wyposażona w zdejmowaną poszewkę
  • Sprawdzony anatomiczny łukowaty kształt
  • 5 lat gwarancji

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Poduszka ortopedyczna Sissel Plus

Poduszka ortopedyczna Sissel Plus

Poduszka ortopedyczna Sissel Plus jest poduszką profilowaną do spania, która stosowana była głównie w szwedzkich szpitalach pod nazwą Sissel Pharma. Szybko inne kliniki na całym świecie doceniły walory tej poduszki. Dzisiaj już jako Sissel Plus poduszka dostępna jest dla każdego.

29 innych produktów w tej samej kategorii: