Sprzęt ortopedyczny

Poduszka ortopedyczna Valde B1 Ny Lättnad

270zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Poduszka ortopedyczna B1 Ny Lättnad polskiego producenta Valde zalecana osobom zmagającym się z nadczynnością oraz niedoczynnością tarczycy.Idealna do spania zarówno na plecach jak i na boku.


Czytaj więcej

Poduszka ortopedyczna B1 Ny Lättnad polskiego producenta Valde zalecana osobom zmagającym się z nadczynnością oraz niedoczynnością tarczycy.Idealna do spania zarówno na plecach jak i na boku.

Poznaj poduszkę ortopedyczną Valde B1 

Dostępna w trzech stopniach twardości z pianki Memory : miękka, średnia oraz twarda.
Jeżeli lekarz nie zaleci innej twardością najbardziej uniwersalną jest średnia.
Poduszka B1 Ny Lättnad dostępna jest również w dwóch wysokościach: Large (najbardziej uniwersalna) oraz Medium (dla osób niższych,z krótkim barkiem i szyją lub młodzieży).

Jak wybrać odpowiednią dla siebie poduszkę ortopedyczną?

Aby wybrać odpowiednią dla siebie wysokość poduszki należy zmierzyć centymetrem bark. Poduszka może być niższa do 2cm od naszego barku (ponieważ bark chowa się w materac). Kiedy wybieramy poduszkę nie powinna być ona dużo wyższa niż nasz bark.

Dzięki najwyższej jakości pianki Memory Valde poduszka zalecana jest również osobom z problemami ortodontycznymi, oraz uciskami neurologicznymi.

Poduszka B1 zalecana jest podczas rehabilitacji kręgosłupa szyjnego, po operacjach, jego rekonstrukcji oraz zapobiegawczo w celu uniknięcia przeciążeń mięśniowo-kostnych. Ny Lättnad zalecana jest również podczas bólów głowy, drętwieniu kończyn górnych oraz lordozy szyjnej. Wszelkie przeciążenia mięśniowe i stawowe okolicy szyjnej, potylicznej są wskazaniem do stosowania poduszki ortopedycznej typu B1.

Poduszka ortopedyczna Valde B1 Ny Lättnad i jej niezwykłość

Poduszka Valde B1 posiada łuk na ramię szczególnie istotny dla osób śpiących na boku oraz łagodne wycięcie pod szyję, które zapewnia najwyższy komfort osobom nie tolerującym ucisków w okolicy szyi. Poduszka ortopedyczna B1 Ny Lättnad jest zalecana zmagającym się z problemami nadczynności oraz niedoczynności tarczycy oraz dusznościami. Idealna do spania zarówno na plecach jak i na boku. B1 Ny Lättnad posiada otwór umożliwiający cyrkulację powietrza dlatego śpi się na niej dodatkowo komfortowo. Cyrkulacja powietrza podczas snu jest zalecana osobom, które zmagają się z nadmierną potliwością ale i tym, którzy mają wysokie wymagania poszukując najlepszej dla siebie poduszki.

B1 Ny Lättnad wykonana jest z najwyższej jakości pianki Valde Memory Foam. Poduszka układa się do kształtu głowy i szyi podczas użytkowania oraz formuje prawidłowe wyparcie kręgosłupa. Po podniesieniu głowy przywraca się do swojego pierwotnego kształtu.

Certyfikaty:

  • jest zgodna z wymogami Dyrektywy Rady 93/42/EEC
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów wolnych od freonów
  • wyrób medyczny kl. I zgodny z Dyrektywą Rady (93/42/EEC) w sprawie wyrobów medycznych
  • wyrób objęty 3 letnią Gwarancją Jakości
  • przebadana przez IW - spełnia normy ISO/IEC 17025:2005 Certyfikat Laboratorium Badań Chemicznych i Analiz Instrumentalnych - BCH

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Poduszka ortopedyczna Valde B1 Ny Lättnad

Poduszka ortopedyczna Valde B1 Ny Lättnad

Poduszka ortopedyczna B1 Ny Lättnad polskiego producenta Valde zalecana osobom zmagającym się z nadczynnością oraz niedoczynnością tarczycy.Idealna do spania zarówno na plecach jak i na boku.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

29 innych produktów w tej samej kategorii: