Sprzęt ortopedyczny

Beret rehabilitacyjny do ćwiczeń i siedzenia Activa disc Ledragomma

175zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazynieRegularne używanie Activa Disc pomaga rozluźnić mięśnie grzbietu oraz brzucha bez wysiłku i napięcia mięśni. Zapobiega jednocześnie schorzeniom nóg. Activa Disc jest idealnym rozwiązaniem do rozgrzewek w sportach grupowych, treningu równoważnego.

Czytaj więcej

 

Regularne używanie Activa Disc pomaga rozluźnić mięśnie grzbietu oraz brzucha bez wysiłku i napięcia mięśni. Zapobiega jednocześnie schorzeniom nóg. Activa Disc jest idealnym rozwiązaniem do rozgrzewek w sportach grupowych, treningu równoważnego, koordynacji ruchowej, jak również przy schorzeniach stawu skokowego i szeroko pojętej rehabilitacji. Posiadają miękką i miłą w dotyku powierzchnię.

  • Średnica: 40cm
  • Materiał: ®flexton silpower- patent Ledragomma- odpowiednik ABS (Anti Burst System) oraz SDS (Slow Deflate System)

Istnieje możliwość dopompowywania.

 

Trochę historii...

Powstała w 1950 roku firma Ledragomma jako pierwsza na świecie wyprodukowała piłki rehabilitacyjne na zlecenie szwajcarskich lekarzy. Jej długie doświadczenie w tym zakresie, jak również stałe ulepszanie produktów i badania w tym zakresie pozwoliły stworzyć nowy, bezpieczny i trwały materiał nazwany ™flexton silpower (pat.pend.). Pozwoliło to na stworzenie wyjątkowo mocnych i bezpiecznych piłek. Certyfikat ISO 9001:2000 oraz System Kontroli Jakości potwierdzają wysoką jakość i podkreśla podstawowy cel firmy: satysfakcję klienta.

Dlaczego piłki rehabilitacyjne LEDRAGOMMA?

  • Pierwszy na świecie producent. To właśnie firma Ledragomma® uruchomiła jako pierwsza na świecie produkcję piłek rehabilitacyjnych. Były to lata 50‐te ubiegłego wieku. Tak długie doświadczenie zobowiązuje.
  • Najprzyjemniejsze piłki gimnastyczne w dotyku. To właśnie flexton silpower (patent Ledragomma) zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przy niskiej wadze oraz aksamitnym w dotyku materiale.
  • Najlżejsze piłki z ABS. Niewielki ciężar piłek do ćwiczeń bezpośrednio wpływa na komfort ćwiczeń. 
  • Produkt medyczny. Wszystkie piłki rehabilitacyjne Ledragomma wyprodukowane są zgodnie z dyrektywą MEDICAL DEVICES 93/42 CEE, co ma bezpośrednie odzwierciedlenie w jakości oraz cenie.
  • 2 lata gwarancji! Tego nie oferuje żaden producent piłek gimnastycznych. Wyjątkowa jakość i trwałość produktów Ledragomma® pozwala wydłużyć okres gwarancji do 2 lat.
  • Obciążenie dynamiczne, aż 600kg! Piłki gimnastyczne PROmaxafe, to jedyne piłki do ćwiczeń z dopuszczalnym obciążeniem dynamicznym do 600kg.
  •  Możliwość naprawy. Istnieje możliwość załatania piłek rehabilitacyjnych z materiału Maxafe.

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Beret rehabilitacyjny do ćwiczeń i siedzenia Activa disc Ledragomma

Beret rehabilitacyjny do ćwiczeń i siedzenia Activa disc Ledragomma

Regularne używanie Activa Disc pomaga rozluźnić mięśnie grzbietu oraz brzucha bez wysiłku i napięcia mięśni. Zapobiega jednocześnie schorzeniom nóg. Activa Disc jest idealnym rozwiązaniem do rozgrzewek w sportach grupowych, treningu równoważnego.

30 innych produktów w tej samej kategorii: