Sprzęt ortopedyczny

Półkule do ćwiczeń równoważnych dla dzieci Ledragomma

95zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazyniePercepcja sensoryczna jest bardzo ważna w koordynacji ruchowej. Half Ball zostały stworzone do treningu równoważnego oraz ćwiczenia prawidłowej postawy. Charakteryzuje się wyjątkową stabilnością w kontakcie z podłożem. Specjalnie bieżnikowana powierzchnia

Czytaj więcej

 

Percepcja sensoryczna jest bardzo ważna w koordynacji ruchowej. Half Ball zostały stworzone do treningu równoważnego oraz ćwiczenia prawidłowej postawy. Charakteryzuje się wyjątkową stabilnością w kontakcie z podłożem. Specjalnie bieżnikowana powierzchnia zapewnia dobrą przyczepność ze stopą. Half Balls doskonale sprawdzają się w gimnastyce, rehabilitacji oraz treningu wstępnego sportów grupowych.

  • Średnica: 14cm
  • Wysokość: 7cm

Kolor uzależniony jest od aktualnie dostępnych

Cena obejmuje 2 sztuki.

 

Trochę historii...

Powstała w 1950 roku firma Ledragomma jako pierwsza na świecie wyprodukowała piłki rehabilitacyjne na zlecenie szwajcarskich lekarzy. Jej długie doświadczenie w tym zakresie, jak również stałe ulepszanie produktów i badania w tym zakresie pozwoliły stworzyć nowy, bezpieczny i trwały materiał nazwany ™flexton silpower (pat.pend.). Pozwoliło to na stworzenie wyjątkowo mocnych i bezpiecznych piłek. Certyfikat ISO 9001:2000 oraz System Kontroli Jakości potwierdzają wysoką jakość i podkreśla podstawowy cel firmy: satysfakcję klienta.

Dlaczego piłki rehabilitacyjne LEDRAGOMMA?

  • Pierwszy na świecie producent. To właśnie firma Ledragomma® uruchomiła jako pierwsza na świecie produkcję piłek rehabilitacyjnych. Były to lata 50‐te ubiegłego wieku. Tak długie doświadczenie zobowiązuje.
  • Najprzyjemniejsze piłki gimnastyczne w dotyku. To właśnie flexton silpower (patent Ledragomma) zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przy niskiej wadze oraz aksamitnym w dotyku materiale.
  • Najlżejsze piłki z ABS. Niewielki ciężar piłek do ćwiczeń bezpośrednio wpływa na komfort ćwiczeń. 
  • Produkt medyczny. Wszystkie piłki rehabilitacyjne Ledragomma wyprodukowane są zgodnie z dyrektywą MEDICAL DEVICES 93/42 CEE, co ma bezpośrednie odzwierciedlenie w jakości oraz cenie.
  • 2 lata gwarancji! Tego nie oferuje żaden producent piłek gimnastycznych. Wyjątkowa jakość i trwałość produktów Ledragomma® pozwala wydłużyć okres gwarancji do 2 lat.
  • Obciążenie dynamiczne, aż 600kg! Piłki gimnastyczne PROmaxafe, to jedyne piłki do ćwiczeń z dopuszczalnym obciążeniem dynamicznym do 600kg.
  •  Możliwość naprawy. Istnieje możliwość załatania piłek rehabilitacyjnych z materiału Maxafe.

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Półkule do ćwiczeń równoważnych dla dzieci Ledragomma

Półkule do ćwiczeń równoważnych dla dzieci Ledragomma

Percepcja sensoryczna jest bardzo ważna w koordynacji ruchowej. Half Ball zostały stworzone do treningu równoważnego oraz ćwiczenia prawidłowej postawy. Charakteryzuje się wyjątkową stabilnością w kontakcie z podłożem. Specjalnie bieżnikowana powierzchnia

30 innych produktów w tej samej kategorii: