Sprzęt ortopedyczny

Pooperacyjna orteza kolana z regulacją kąta zgięcia i wyprostu Orliman

600zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!System wydłużania teleskopowego szyn pozwala ustawić dowolną ich długość w przedziale od 44 do 69 cm, a następnie zablokować w żądanej długości, ponadto boczne i przyśrodkowe poduszki zapobiegają rotowaniu się ortezy na kończynie,


Czytaj więcej

STABILIZATOR STAWU KOLANOWEGO Z REGULACJĄ KĄTA ZGIĘCIA I WYPROSTU

Stabilizator z monocentrycznymi szynami bocznymi z regulacją zakresu ruchu, która odbywa się co 10 stopni w zakresie -10 do 120 stopni. Stabilizator daje możliwość usztywnienia kończyny w położeniach od -10 do 30 stopni, regulacja co 10 stopni.

 

Działanie:

  • stabilizacja boczno-przyśrodkowa oraz przednio-tylna kolana.

 

Model 94260 posiada 2 udowe taśmy dociągowe i 2 podudziowe taśmy dociągowe.

 

Model 94261 posiada dwa rękawy (udowy i podudziowy) stabilizowane 2 parami taśm dociągowych.

 

System wydłużania teleskopowego szyn pozwala ustawić dowolną ich długość w przedziale od 44 do 69 cm, a następnie zablokować w żądanej długości, ponadto boczne i przyśrodkowe poduszki zapobiegają rotowaniu się ortezy na kończynie, regulacja długości taśm pozwala na dokładne dopasowanie stabilizatora do budowy anatomicznej kończyny pacjenta.


Zastosowanie: niestabilności stawu kolanowego, pooperacyjnie, pourazowo, proces rehabilitacji, w celu pełnego unieruchomienia kończyny w stawie kolanowym w wyproście lub zgięciu, gdy wymagana jest dokładna kontrola zakresu ruchu w stawie kolanowym (np. po zabiegach na więzadłach krzyżowych).

 

Kolor: czarny/szary.


Długość: od 44cm do 69cm.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pooperacyjna orteza kolana z regulacją kąta zgięcia i wyprostu Orliman

Pooperacyjna orteza kolana z regulacją kąta zgięcia i wyprostu Orliman

System wydłużania teleskopowego szyn pozwala ustawić dowolną ich długość w przedziale od 44 do 69 cm, a następnie zablokować w żądanej długości, ponadto boczne i przyśrodkowe poduszki zapobiegają rotowaniu się ortezy na kończynie,

25 innych produktów w tej samej kategorii: