Sprzęt ortopedyczny

Orteza stabilizująca staw skokowy BOA System Fixquick Orliman

350zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Orteza stabilizująca staw skokowy BOA System BCS900 Orliman Fixquick dedykowana jest pacjentom po przebytym urazie stawu skokowego np. skręceniu kostki. Polecana jest również na różne niestabilności więzadłowe w stawie skokowym.


Czytaj więcej

Orteza stabilizująca staw skokowy BOA System BCS900 Orliman Fixquick  dedykowana jest pacjentom po przebytym urazie stawu skokowego np. skręceniu kostki. Polecana jest również na różne niestabilności więzadłowe w stawie skokowym.

W celu zapięcia należy wcisnąć guzik i aby zacieśnić obrócić w kierunku długiej strzałki. Aby rozluźnić ucisk należy obrócić w kierunku małej strzałki. Uwolnienie zapięcia następuje podczas pociągnięcia guzika w górę.

Ząbkowany i progresywny mechanizm obrotowy pozwala na mikro dopasowanie co do milimetra.

Tak precyzyjne zapinanie Orliman Fixquick pozwala na idealne dopasowanie siły kompresji i osiągnięcie pożądanego komfortu zakładanej ortezy.

Linki systemu BOA wykonane są w 100% ze stalowej linki, która zapewnia doskonałą elastyczność, pokrytej nylonem zapewniającym przesuwanie się linki bez blokowania i klinowania się.

Zacieśnianie i zwalnianie odbywa się w ten sam bezproblemowy i swobodny sposób, bez potrzeby używania siły.

Linia produktów Orliman Fixquick została wykonana i wykończona z materiałów zapewniających wysoki komfort podczas codziennego użytkowania, nie wywołując podrażnień i otarć skóry użytkownika.

Bardzo wytrzymały BOA system nigdy nie zawodzi, dzięki temu ortezy linii Orliman Fixquick sprawdzają się doskonale w każdych warunkach.

Stabilizator stawu skokowego Fixquick Orliman rozmiary:

RozmiarObwód nad kostką
119 - 22 cm
222 - 26 cm
326 - 29 cm
429 -32 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Orteza stabilizująca staw skokowy BOA System Fixquick Orliman

Orteza stabilizująca staw skokowy BOA System Fixquick Orliman

Orteza stabilizująca staw skokowy BOA System BCS900 Orliman Fixquick dedykowana jest pacjentom po przebytym urazie stawu skokowego np. skręceniu kostki. Polecana jest również na różne niestabilności więzadłowe w stawie skokowym.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: