Sprzęt ortopedyczny

Stabilizator stawu skokowego i kostki Valfeet Orliman

350zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Orteza stabilizująca staw skokowy Valfeet 1SS złożona jest dwóch, bocznych poduszek piankowych. Anatomiczny kształt w celu profesjonalnego przylegania do stawu skokowego.  


Czytaj więcej

Orteza stabilizująca staw skokowy Valfeet 1SS złożona jest dwóch, bocznych poduszek piankowych. Anatomiczny kształt w celu profesjonalnego przylegania do stawu skokowego. 

Zastosowanie stabilizatora stawu skokowego Valfeet Orliman:
  •  unieruchomienie pourazowe stawu skokowego,
  • do leczenia czynnościowego skręceń stawu skokowego, przy niestabilności,
  • profilaktyka urazów sportowych,
  • ból rozcięgna podeszwowego.
PRODUKT POWINIEN BYĆ DOPASOWANY PRZEZ PAŃSTWA ORTOPEDĘ LUB LEKARZA.
Fundamentalnym elementem osiągnięcia najwyższego stopnia skuteczności terapeutycznej w zależności od dolegliwości oraz przedłużenia żywotności produktu, jest właściwy dobór rozmiaru przez pacjenta lub użytkownika. Za duży ucisk może spowodować utrudnienia mięśniowe, w związku z czym radzimy regulować ucisk aż do otrzymania optymalnego stopnia.
W celu umocowania należy mieć na względzie następujące elementy:

W celu dopasowania stabilizatora VALFEET należy umieścić go w bucie i odpiąć 4 taśmy z rze-pami. Po dopasowaniu ortezy VALFEET do obuwia rozsunąć dwa sztywniki tak, aby móc wygodnie umieścić stopę w stabilizatorze. Następnie docisnąć stopę do tyłu i dopasować zapięcie obuwia. Zalecamy używanie obuwia z zapięciem lub systemem regulacji (sznurowadła, rzepy). Nie używać obuwia wsuwanego.

Aby zapewnić odpowiednie i wygodne dopasowanie, najpierw zamocować tylne pasy, a następnie przednie. Stopę można wyjąć ze stabilizatora VALFEET po odczepieniu pasków i rozsunięciu sztywników.

Oba rodzaje stabilizatorów Valfeet można nosić z wkładką do obuwia lub bez, w zależności od własnych preferencji. Jeśli po założeniu stabilizatora Valfeet pacjent nie odczuwa żądanego poziomu komfortu, powinien wyjąć wkładkę do obuwia.

Stabilizator Valfeet dostarczane jest z zestawem śrub w opakowaniu, które pozwalają na zablokowanie wyprostu i zgięcia, jeśli to konieczne. W celu zamocowania śrub usunąć wewnętrzne wkładki, wywiercić otwory pomiędzy osiami połączenia sztywników i podeszwą, włożyć śruby i dokręcić. Zamocować wkładki za pomocą rzepu.
Strona: lewa lub prawa

Tabela doboru rozmiaru ortezy stawu skokowego Valfeet Orliman:
Rozmiar

Rozmiar obuwia

1/XS35 - 37
2/S38 - 40
3/M41 - 43
4/L44 - 46

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stabilizator stawu skokowego i kostki Valfeet Orliman

Stabilizator stawu skokowego i kostki Valfeet Orliman

Orteza stabilizująca staw skokowy Valfeet 1SS złożona jest dwóch, bocznych poduszek piankowych. Anatomiczny kształt w celu profesjonalnego przylegania do stawu skokowego.  

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: