Sprzęt ortopedyczny

Pulsoksymetr oxy control Geratherm medical

269zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska 24h-48h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem 24h-48h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazyniePulsoksymetr o wysokiej dokładności, przebadany technicznie. Kompaktowy, mały, lekki, przenośny.Nowoczesne, szybkie i mobilne urządzenie do mierzenia pulsu i saturacji krwi tlenem. Sprawdza się idealnie w profesjonalnym ratownictwie jak i codziennym użytkowaniu. Jest lekki, kompaktowy i posiada dodatkową pokrywę chroniącą przed zabrudzeniami, dlatego możesz go zabrać na dłuższy spacer, ćwiczenia fizyczne lub wysiłkowy maraton.


Czytaj więcej

Pulsoksymetr oxy control zapewnia szybki i mobilny pomiar saturacji tlenu. 

Urządzenie jest bardzo łatwe w użyciu dzięki jednemu przyciskowi kontroli. Tętno przedstawione jest w formie histogramu. Sprawdza się zarówno u dzieci jak i dorosłych.

Nowoczesne, szybkie i mobilne urządzenie do mierzenia pulsu i saturacji krwi tlenem. Sprawdza się idealnie w profesjonalnym ratownictwie jak i codziennym użytkowaniu. Jest lekki, kompaktowy i posiada dodatkową pokrywę chroniącą przed zabrudzeniami, dlatego możesz go zabrać na dłuższy spacer, ćwiczenia fizyczne lub wysiłkowy maraton.

 

Cechy:

  • jednokolorowy wyświetlacz
  • obwoluta ochronna
  • wysoka dokładność, przebadana technicznie
  • łatwa obsługa jednym guzikiem
  • dostosowanie do różnych rozmiarów palca
  • wyświetlacz z 6 widokami
  • przedstawienie pulsu jako histogramu
  • kompaktowy, mały, lekki, przenośny
  • automatyczne wyłączanie

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pulsoksymetr oxy control Geratherm medical

Pulsoksymetr oxy control Geratherm medical

Pulsoksymetr o wysokiej dokładności, przebadany technicznie. Kompaktowy, mały, lekki, przenośny.Nowoczesne, szybkie i mobilne urządzenie do mierzenia pulsu i saturacji krwi tlenem. Sprawdza się idealnie w profesjonalnym ratownictwie jak i codziennym użytkowaniu. Jest lekki, kompaktowy i posiada dodatkową pokrywę chroniącą przed zabrudzeniami, dlatego możesz go zabrać na dłuższy spacer, ćwiczenia fizyczne lub wysiłkowy maraton.

3 innych produktów w tej samej kategorii: