Sprzęt ortopedyczny

Rehabilitacja i Fitness

Sprzęt do ćwiczeń rehabilitacyjnych i fitness, to dzisiaj niezbędne akcesoria do prowadzenia fizjoterapii sportowej oraz rehabilitacji medycznej. Gwarantuję on szybki powrót do zdrowia, wysmukla sylwetkę, uelastycznia stawy i poprawia wydolność  całego organizmu. Rehabilitacja i fitness stoi zawsze po stronie poprawy jakości zdrowia. Niezależnie...

Sprzęt do ćwiczeń rehabilitacyjnych i fitness, to dzisiaj niezbędne akcesoria do prowadzenia fizjoterapii sportowej oraz rehabilitacji medycznej. Gwarantuję on szybki powrót do zdrowia, wysmukla sylwetkę, uelastycznia stawy i poprawia wydolność  całego organizmu. Rehabilitacja i fitness stoi zawsze po stronie poprawy jakości zdrowia. Niezależnie od tego czy stoisz, czy siedzisz, bądź leżysz ...Twoje ciało może zachować aktywność , a to wszystko dzięki akcesoriom rehabilitacyjnym i przyborom fitness takim jak: piłki i wałki gimnastyczne , taśmy i tubingi rehabilitacyjne, poduszki i berety sensomotoryczne, trenery równowagi oraz hantle i maty do ćwiczeń. Wybierając sprzęt do ćwiczeń medical - fitness w sklepie rehabilitacyjnym  Medicalbroker.pl, możesz uprawiać gimnastykę, crossfit, pilates i jogę w każdym miejscu. Prowadzić trening funkcjonalny i powięziowy w domu .Dbać o profilaktykę dla swojego kręgosłupa i stawów w pracy, jak również odrabiać zalecane przez twojego fizjoterapeutę i trenera ćwiczenia o każdej porze.

Więcej

Rehabilitacja i Fitness  Jest 145 produktów.

Podkategorie

 • Maty do ćwiczeń
 • Piłki Taśmy Tubingi

  Gumy, taśmy, piłki i tubingi do ćwiczeń, dostępne w ofercie sklepu rehabilitacyjnego Medicalbroker.pl, to oryginalne produkty takich marek jak: Thera-Band®, Togu®, Ledragomma® od lat wykorzystywane w rehabilitacji, fitness oraz podczas treningu przygotowania sensomotorycznego.

  Gumy Taśmy Piłki i Tubingi do ćwiczeń

  Gumy taśmy piłki i tubingi służą do wzmocnienia mięśni grzbietu i tułowia, zwiększenia zakresu ruchomości w stawach i poprawy koordynacji. Stosowane także w schorzeniach neurologicznych oraz korekcji wad postawy. Wykorzystywane w tzw aktywnym siedzeniu np: w domu, pracy, szkole, w celu mobilizacji mięśni brzucha i grzbietu oraz odciążenia kręgosłupa.Oryginalne piłki Thera-Band®, Togu®, Ledragomma® są polecane przez lekarzy, fizjoterapeutów i trenerów osobistych jako podstawowy przybór do ćwiczeń rehabilitacyjnych i fitness.

  Zalety Dużych Piłek gimnastycznych

  Duże piłki do ćwiczeń są uwielbiane przez fizjoterapeutów i trenerów fitness, gdyż są wytrzymałe na ekstremalne obciążenia. W sklepie Medicalbroker.pl, mamy dla Was przygotowany pełen wachlarz tych przyborów sportowych.

  Różne wielkości piłek oznaczone są kolorami w celu dopasowania do wzrostu osób ćwiczących, wskazań terapii i treningu.

  Piłki standardowe wykonane są m.in. z miękkiej gumy ruton (np rozmiary od 45 do 75 cm,jak również 120 cm średnicy)obciążenie do 450 kg - 600 kg

  Piłki z systemem ABS (Anti Burst System): wykonane z antypoślizgowej wytrzymalszej gumy (rozmiary od 45cm do 100cm) obciążenie do 1200 kg!

  Piłki z systemem ABS odpowiadają podwyższonym warunkom bezpieczeństwa stawianym przede wszystkim podczas ćwiczeń, neurorehabilitacji i fizjoterapii ortopedycznej, oraz treningu przygotowania sensomotorycznego z kobietami w ciąży, dziećmi i osobami starszymi.Specjalny materiał z którego są wykonane zapewnia równomierną stopniową utratę powietrza w przypadku mechanicznego uszkodzenia piłki.

  Piłki dla dzieci z uchwytami do zabawy Kangaroo

  Jest to specjalna piłka dla dziecka wyposażona w system ABS .Przeznaczona do ćwiczeń korekcyjnych ,a także koordynacyjnych w zabawie, terapii oraz zajęciach ruchowych z najmłodszymi. Średnica 45 i 60 cm. • Poduszki sensomotoryczne
 • Trenery równowagi
 • Drążki Hantle Wałki
 • Ćwiczenia ręki
na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 145 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 145 elementów

Kategorie

Promocje