Sprzęt ortopedyczny

Piłki Taśmy TubingiPokazuje 1 - 54 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 54 elementów

Gumy, taśmy, piłki i tubingi do ćwiczeń, dostępne w ofercie sklepu rehabilitacyjnego Medicalbroker.pl, to oryginalne produkty takich marek jak: Thera-Band®, Togu®, Ledragomma® od lat wykorzystywane w rehabilitacji, fitness oraz podczas treningu przygotowania sensomotorycznego.

Gumy Taśmy Piłki i Tubingi do ćwiczeń

Gumy taśmy piłki i tubingi służą do wzmocnienia mięśni grzbietu i tułowia, zwiększenia zakresu ruchomości w stawach i poprawy koordynacji. Stosowane także w schorzeniach neurologicznych oraz korekcji wad postawy. Wykorzystywane w tzw aktywnym siedzeniu np: w domu, pracy, szkole, w celu mobilizacji mięśni brzucha i grzbietu oraz odciążenia kręgosłupa.Oryginalne piłki Thera-Band®, Togu®, Ledragomma® są polecane przez lekarzy, fizjoterapeutów i trenerów osobistych jako podstawowy przybór do ćwiczeń rehabilitacyjnych i fitness.

Zalety Dużych Piłek gimnastycznych

Duże piłki do ćwiczeń są uwielbiane przez fizjoterapeutów i trenerów fitness, gdyż są wytrzymałe na ekstremalne obciążenia. W sklepie Medicalbroker.pl, mamy dla Was przygotowany pełen wachlarz tych przyborów sportowych.

Różne wielkości piłek oznaczone są kolorami w celu dopasowania do wzrostu osób ćwiczących, wskazań terapii i treningu.

Piłki standardowe wykonane są m.in. z miękkiej gumy ruton (np rozmiary od 45 do 75 cm,jak również 120 cm średnicy)obciążenie do 450 kg - 600 kg

Piłki z systemem ABS (Anti Burst System): wykonane z antypoślizgowej wytrzymalszej gumy (rozmiary od 45cm do 100cm) obciążenie do 1200 kg!

Piłki z systemem ABS odpowiadają podwyższonym warunkom bezpieczeństwa stawianym przede wszystkim podczas ćwiczeń, neurorehabilitacji i fizjoterapii ortopedycznej, oraz treningu przygotowania sensomotorycznego z kobietami w ciąży, dziećmi i osobami starszymi.Specjalny materiał z którego są wykonane zapewnia równomierną stopniową utratę powietrza w przypadku mechanicznego uszkodzenia piłki.

Piłki dla dzieci z uchwytami do zabawy Kangaroo

Jest to specjalna piłka dla dziecka wyposażona w system ABS .Przeznaczona do ćwiczeń korekcyjnych ,a także koordynacyjnych w zabawie, terapii oraz zajęciach ruchowych z najmłodszymi. Średnica 45 i 60 cm.Kategorie

Promocje