Sprzęt ortopedyczny

KAMIZELKA STABILIZUJĄCA TUŁÓW 1001 ARNETEC ORLIMAN

320zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Kamizelka zalecana jest dla pacjentów z brakiem przednio-tylnej stabilizacji tułowia.Kamizelka zalecana jest dla pacjentów z brakiem przednio-tylnej stabilizacji tułowia, może być stosowana na wózkach, krzesłach, innych siedziskach także do stabilizacji w fotelu samochodowym.


Czytaj więcej

Produkt wykonano z trzech różnych warstw materiału, oddychającego i półsztywnego materiału (poliamid, pianka, poliester). Materiał jest łatwy w czyszczeniu oraz może być prany w pralce.
W celu ułatwienia zapinania poszczególnych taśm zostały one oznaczone tym samym kolorem (granat, żółty, pomarańczowy), zapewniają one również możliwość regulacji na długość.
Kamizelka posiada wszyty zamek błyskawiczny, który pozwala na otwarcie kamizelki z przodu i swobodne podjęcie pacjenta z siedziska, dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby odpinania i zapinania taśm oraz ich regularnej regulacji długości podczas zapinania tej samej osoby.
Zastosowanie: Kamizelka zalecana jest dla pacjentów z brakiem przednio-tylnej stabilizacji tułowia, może być stosowana na wózkach, krzesłach, innych siedziskach także do stabilizacji w fotelu samochodowym*.
Kolor: stalowo-niebieski.
WAŻNE: *kamizelka nie zastąpi pasów bezpieczeństwa seryjnie montowanych w samochodach, jest tylko środkiem ułatwiającym utrzymanie prawidłowej pozycji.
Tabela pomiarowa kamizelki stabilizującej tułów na wózku inwalidzkim:

Rozmiar

Obwód pacjenta wraz z oparciem mierzony na wysokości pasa.
S/1    79 cm - 168 cm
M/2  89 cm - 178 cm

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

KAMIZELKA STABILIZUJĄCA TUŁÓW 1001 ARNETEC ORLIMAN

KAMIZELKA STABILIZUJĄCA TUŁÓW 1001 ARNETEC ORLIMAN

Kamizelka zalecana jest dla pacjentów z brakiem przednio-tylnej stabilizacji tułowia.Kamizelka zalecana jest dla pacjentów z brakiem przednio-tylnej stabilizacji tułowia, może być stosowana na wózkach, krzesłach, innych siedziskach także do stabilizacji w fotelu samochodowym.

24 innych produktów w tej samej kategorii: