Sprzęt ortopedyczny

KAMIZELKA STABILIZUJĄCA TUŁÓW Z UJĘCIEM KROCZA 1002 ARNETEC ORLIMAN

340zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Kamizelka zalecana jest dla pacjentów z brakiem przednio-tylnej stabilizacji tułowia w połączeniu z tendencją do zsuwania się z siedziska. Kamizelka nie zastąpi pasów bezpieczeństwa seryjnie montowanych w samochodach, jest tylko środkiem ułatwiającym utrzymanie prawidłowej pozycji.


Czytaj więcej

Kamizelka z pasem kroczowym, zapobiegającym zsuwaniu się pacjenta z siedziska. Produkt wykonano z trzech różnych warstw materiału, oddychającego i półsztywnego materiału (poliamid, pianka, poliester). Materiał jest łatwy w czyszczeniu oraz może być prany w pralce.
W celu ułatwienia zapinania poszczególnych taśm zostały one oznaczone tym samym kolorem (granat, żółty, pomarańczowy), zapewniają one również możliwość regulacji na długość.
Zastosowanie: kamizelka zalecana jest dla pacjentów z brakiem przednio-tylnej stabilizacji tułowia w połączeniu z tendencją do zsuwania się z siedziska, może być stosowana na wózkach, krzesłach, innych siedziskach także do stabilizacji w fotelu samochodowym*.
Kolor: stalowo-niebieski.
WAŻNE: *kamizelka nie zastąpi pasów bezpieczeństwa seryjnie montowanych w samochodach, jest tylko środkiem ułatwiającym utrzymanie prawidłowej pozycji.
Tabela pomiaru kamizelki z pasem kroczowym Arnetec 1002 Orliman:

Rozmiar

Obwód pacjenta wraz z oparciem mierzony na wysokości pasa.
S/1    79 cm - 168 cm
M/2  89 cm - 178 cm

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

KAMIZELKA STABILIZUJĄCA TUŁÓW Z UJĘCIEM KROCZA 1002 ARNETEC ORLIMAN

KAMIZELKA STABILIZUJĄCA TUŁÓW Z UJĘCIEM KROCZA 1002 ARNETEC ORLIMAN

Kamizelka zalecana jest dla pacjentów z brakiem przednio-tylnej stabilizacji tułowia w połączeniu z tendencją do zsuwania się z siedziska. Kamizelka nie zastąpi pasów bezpieczeństwa seryjnie montowanych w samochodach, jest tylko środkiem ułatwiającym utrzymanie prawidłowej pozycji.

24 innych produktów w tej samej kategorii: