Sprzęt ortopedyczny

Pas kroczowy z magnesami Arnetec 1016 Orliman

350zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Pas kroczowy z magnesami Arnetec 1016 Orliman zapobiega zsuwaniu się pacjenta, przyjmującego pozycję półsiedzącą w łóżkach z podnoszonym zagłówkiem (podczas spożywania posiłków, przyjmowania leków, higieny osobistej – golenie, mycie, itp.). .


Czytaj więcej

Nowy rodzaj pasa pozwala uzyskać jak największą stabilność i podporę w powyższych sytuacjach lub innych, w których jest ona niezbędna. Pas 1016 posiada system taśm velcro, które u podstawy są połączone z pasem bazowym 1010. Dodatkowo, krocze osłonięte jest miękkimi pelotami, które mają zapobiegać powstawaniu otarć oraz zapewniać wygodę i higienę.
Pas kroczowy z magnesami Arnetec 1016 Orliman zapobiega zsuwaniu się pacjenta, przyjmującego pozycję półsiedzącą w łóżkach z podnoszonym zagłówkiem (podczas spożywania posiłków, przyjmowania leków, higieny osobistej – golenie, mycie, itp.).
Wskazania:
  • dla pacjentów pozostających w łóżku  wymagających całodobowej opieki.
Kolor: Biały.
Rozmiar: uniwersalny

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pas kroczowy z magnesami Arnetec 1016 Orliman

Pas kroczowy z magnesami Arnetec 1016 Orliman

Pas kroczowy z magnesami Arnetec 1016 Orliman zapobiega zsuwaniu się pacjenta, przyjmującego pozycję półsiedzącą w łóżkach z podnoszonym zagłówkiem (podczas spożywania posiłków, przyjmowania leków, higieny osobistej – golenie, mycie, itp.). .

Produkty powiązane

24 innych produktów w tej samej kategorii: