Sprzęt ortopedyczny

Pas miedniczy z klamrą i zapięciem velcro 1200 Orliman

220zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Pas miedniczy z klamrą i zapięciem Velcro 1200 Arnetec Fix Orliman został zaprojektowany dlla pacjentów z dobrą kontrolą przednio-boczną w pozycji siedzącej, lecz z tendencją do zsuwania się z siedziska.


Czytaj więcej

Wykonany z wyściełanego neoprenu, wyposażony w dwa paski po stronie wewnętrznej, zapinane na velcro podczas  gdy na końcach znajduje się element do regulacji długości i suwak zamocowany śrubą. Po stronie zewnętrznej  znajduje się trzeci pasek, z zapięciem na klamrę, z suwakiem do mocowania systemu.

Wskazania:
Odpowiedni dla pacjentów z dobrą kontrolą przednio-boczną w pozycji siedzącej, lecz z tendencją do zsuwania się  z siedziska.
Zakładanie:
Ustalić żądany punkt mocowania do ramy wózka (oparcie lub siedzisko), zamocować równocze- śnie sprzączkę i zacisk mocujący za pomocą śruby.

Wyrównać poduszkę amortyzującą na wysokości miednicy pacjenta i przymocować odpowiednio za pomocą paska przechodzącego przez sprzączkę do regulacji. Centralne paski na rzep umożli- wiają otwieranie i zapinanie uprzęży.

Na koniec zapiąć klamrę centralną i dociągnąć pasek nylonowy tak, aby uzyskać wymagany ucisk.

Kolor: Czarny

Rozmiar: Uniwersalny

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pas miedniczy z klamrą i zapięciem velcro 1200 Orliman

Pas miedniczy z klamrą i zapięciem velcro 1200 Orliman

Pas miedniczy z klamrą i zapięciem Velcro 1200 Arnetec Fix Orliman został zaprojektowany dlla pacjentów z dobrą kontrolą przednio-boczną w pozycji siedzącej, lecz z tendencją do zsuwania się z siedziska.

24 innych produktów w tej samej kategorii: