Sprzęt ortopedyczny

Kaczka sanitarna męska 1000 ml Russka

25zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Kaczka sanitarna męska 1000 ml dla pielęgnacji osób leżących w domu. Wykonana z polipropylenu, posiadająca  zatyczkę. Istnieje możliwość sterylizacji w temperaturze 130° C. Produkt ten ułatwia pielęgnację osób obłożnie chorych, które nie mogą same pójść do  toalety. Za pomocą kaczki można łatwo i wygodnie oddać mocz a następnie go usunąć.


Czytaj więcej

Kaczka sanitarna wykonana z polipropylenu,posiadająca  zatyczkę. Istnieje  możliwość sterylizacji w temperaturze 130° C. Produkt ten ułatwia pielęgnację osób obłożnie chorych, które nie mogą same pójść do  toalety. Za pomocą kaczki można łatwo i wygodnie oddać mocz a następnie go usunąć.

Wbudowanie zamknięcie zapewnia optymalną  higienę użytkowania.
Kolor: mleczny
Objętość: 1000 ml z podziałką
Made in Germany.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kaczka sanitarna męska 1000 ml Russka

Kaczka sanitarna męska 1000 ml Russka

Kaczka sanitarna męska 1000 ml dla pielęgnacji osób leżących w domu. Wykonana z polipropylenu, posiadająca  zatyczkę. Istnieje możliwość sterylizacji w temperaturze 130° C. Produkt ten ułatwia pielęgnację osób obłożnie chorych, które nie mogą same pójść do  toalety. Za pomocą kaczki można łatwo i wygodnie oddać mocz a następnie go usunąć.

30 innych produktów w tej samej kategorii: