Sprzęt ortopedyczny

Orteza barku na porażenia i niedowład neurologiczny kończyny górnej Ottobock Omo Neurexa Plus

600zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Orteza barku na porażenia i niedowład neurologiczny kończyny górnej Ottobock Omo Neurexa stabilizuje i pozycjonuje Twoje ramię podczas rehabilitacji, przydając się szczególnie podczas treningu ruchowego. Pomaga uśmierzać ból, co z kolei pomaga pacjentowi w szybkim powrocie do normalnych zajęć.


Czytaj więcej

Omo Neurexa stabilizuje i pozycjonuje Twoje ramię podczas rehabilitacji, przydając się szczególnie podczas treningu ruchowego. Pomaga uśmierzać ból, co z kolei pomaga pacjentowi w szybkim powrocie do normalnych zajęć.

Cechy produktu:

  • Stabilizuje ramię i dociąga główkę kości ramiennej do łopatki
  • Uśmierza ból
  • Ułatwia aktywną rehabilitację — na przykład trening ruchowy
  • Umożliwia korzystanie z ramienia w procesie rehabilitacji i nauki chodu
  • Zapobiega wewnętrznej rotacji ramienia
  • Materiał PCM (ang. Phase Change Material); materiał regulujący temperaturę przy skórze; miękki i wygodny
  • Stabilizacja i aktywność

Kiedy użyjesz ortezy Omo Neurexa, poczujesz, że Twoje ramię jest bezpieczne. Prawdopodobnie wzrośnie poziom Twojej aktywności, ponieważ odzyskasz poczucie równowagi, a odczuwany w ręce ból znacznie się zmniejszy. Omo Neurexa jest także bardzo przydatnym narzędziem wspomagającym rehabilitację.

Delikatna i wygodna
Omo Neurexa jest ortezą niezwykle wygodną, jako że wytwarza się ją z delikatnego materiału ComforTemp, regulującego temperaturę. Może być noszona przez cały dzień. Materiał pozostaje suchy i chłodny, co zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Bardzo łatwe jest utrzymanie ortezy w czystości: wystarczy wrzucić ją do pralki i wyprać w temperaturze 40° C.

Najwyższej jakości wyroby serii NEUREXA, wykonane są z włókna węglowego (28U11, 28U23), włókna szklanego (28U22) oraz z przyjaznego dla skóry i odpornego na zużycie materiału PCM, regulującego temperaturę przy skórze oraz przepuszczającego powietrze (4165, 5065, 8165). Ortezy te zapewniają idealne trzymanie się w miejscu nałożenia oraz nie zaburzają krążenia krwi. Anatomiczny krój gwarantuje pełne przyleganie do ciała, umiarkowaną kompresję, zapewniając tym samym efektywny trening sensomotoryczny. Produkty serii NEUREXA w zależności od części ciała na które są stosowane, posiadają wewnętrzne wzmocnienia, paski Velcro lub silikonowe elementy, zapewniając tym samym odpowiedni ucisk (działanie przeciwobrzękowe), odciążenie lub stabilizację.

 

Tabela rozmiarów ortezy barku Omo Neurexa Ottobock:

RozmiarObwód klatki piersiowej
XS79 - 86 cm
S87 - 94 cm
M95 - 102 cm
L103 - 110 cm
XL111 - 118 cm


            omo neurexa otto bock

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Orteza barku na porażenia i niedowład neurologiczny kończyny górnej Ottobock Omo Neurexa Plus

Orteza barku na porażenia i niedowład neurologiczny kończyny górnej Ottobock Omo Neurexa Plus

Orteza barku na porażenia i niedowład neurologiczny kończyny górnej Ottobock Omo Neurexa stabilizuje i pozycjonuje Twoje ramię podczas rehabilitacji, przydając się szczególnie podczas treningu ruchowego. Pomaga uśmierzać ból, co z kolei pomaga pacjentowi w szybkim powrocie do normalnych zajęć.

Produkty powiązane

7 innych produktów w tej samej kategorii: