Sprzęt ortopedyczny

Stabilizator stawu skokowego z paskami dociągowymi Levamed Active medi

250zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Stabilizator stawu skokowego Levamed Active z paskami dociągowymi, które można indywidualnie dopasować i skrócić.Nosząc tą ortezę minimalizuje się obrzęki i krwiaki, ponieważ w stabilizatorze są zintegrowane peloty silikonowe dające efekt masażu.


Czytaj więcej

Główne cechy ortezy stawu skokowego levamed active:

  • Indywidualnie regulowany i zdejmowany system pasków z odcinkami elastycznymi i nieelastycznymi zapewnia dodatkową stabilizację czyli ochronę przed skręceniami (supinacją).

  • Efekt masażu dzięki zintegrowanym pelotom silikonowym powoduje zmniejszenie obrzęków i krwiaków.

Orteza kostki Levamed Active stabilizuje staw skokowy poprzez swą budowę: obustronnie zintegrowane wkładki silikonowe oraz system pasków dociągowych.

Nosząc ten stabilizator odczujesz efekt masażu, który poprawi ukrwienie oraz przyspieszy zmniejszenie obrzęku i gojenie siniaków.
System pasków wspiera własną stabilizację ciała i daje dodatkowe wsparcie, podobne jak przy tapingu.
Opaska Levamed active dobrze nadaje się do ochrony przed skręceniem, szczególnie podczas aktywności sportowej, gdy mięśnie są już zmęczone. Stabilizator daje największy efekt podczas aktywności fizycznej.

Z zasady możliwe jest noszenie opaski przez cały dzień. Decyzję o tym należy jednak podjąć na podstawie własnych odczuć podczas noszenia. Przy przedłużającym się stanie spoczynku stawu (np. długie siedzenie/ prowadzenie pojazdu, sen) należy zdejmować opaskę.

Orteza stawu skokowego z systemem pasków Levamed active:

RozmiarObwód nad kostką
117 - 20 cm
220 - 22 cm
322 - 24 cm
424 - 26 cm
526 - 28 cm
628 - 30 cm

 

achimed medi

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stabilizator stawu skokowego z paskami dociągowymi Levamed Active medi

Stabilizator stawu skokowego z paskami dociągowymi Levamed Active medi

Stabilizator stawu skokowego Levamed Active z paskami dociągowymi, które można indywidualnie dopasować i skrócić.Nosząc tą ortezę minimalizuje się obrzęki i krwiaki, ponieważ w stabilizatorze są zintegrowane peloty silikonowe dające efekt masażu.

Produkty powiązane

21 innych produktów w tej samej kategorii: