Sprzęt ortopedyczny

Element stabilizujący kciuk do ortezy manutec fix Orliman

65zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Element stabilizujący kciuk do ortezy manutec fix Orliman wykonano z materiału typu velur, wewnątrz którego znajduje się aluminiowa szyna, która może być modelowana w zależności od potrzeb pacjenta i etapu leczenia. Moduł może być dopasowany i dołączony do ortez Manutec Fix M760 za pomocą velcro, znajdującego się po wewnętrznej stronie elementu.


Czytaj więcej

Element stabilizujący kciuk do ortezy manutec fix Orliman wykonany jest z materiału typu velur, wewnątrz którego znajduje się aluminiowa szyna, która może być modelowana w zależności od potrzeb pacjenta i etapu leczenia; moduł może być dopasowany i dołączony do ortez Manutec Fix M760, M660 za pomocą velcro, znajdującego się po wewnętrznej stronie elementu, tworząc kompletną ortezę stabilizującą kciuk i nadgarstek.

Kolor: beżowy lub szary.

Rozmiar uniwersalny.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Element stabilizujący kciuk do ortezy manutec fix Orliman

Element stabilizujący kciuk do ortezy manutec fix Orliman

Element stabilizujący kciuk do ortezy manutec fix Orliman wykonano z materiału typu velur, wewnątrz którego znajduje się aluminiowa szyna, która może być modelowana w zależności od potrzeb pacjenta i etapu leczenia. Moduł może być dopasowany i dołączony do ortez Manutec Fix M760 za pomocą velcro, znajdującego się po wewnętrznej stronie elementu.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: