Sprzęt ortopedyczny

Orteza na nadgarstek Thuasne Ligaflex Classic Open

160zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Orteza na nadgarstek Thuasne Ligaflex Classic Open ma w pełni otwartą konstrukcją, która ułatwia samodzielne zakładanie i zdejmowanie jej z ręki. Ponadto jest to niezmiernie ważne w sytuacji obrzęku stawu nadgarstkowego. Ortezę Ligaflex Classic Open szczególnie polecamy w stanach pourazowych.


Czytaj więcej

Orteza na nadgarstek Thuasne Ligaflex Classic Open ma w pełni otwartą konstrukcję, która ułatwia samodzielne zakładanie i zdejmowanie jej z ręki. Jest to niezmiernie ważne w sytuacji obrzęku stawu nadgarstkowego. Ortezę Ligaflex Classic Open szczególnie polecamy w stanach pourazowych nadgarstka.

W stabilizator wbudowana jest stalka, która przepuszcza promienie RTG. Oprócz tego, ortezę wykonano z antybakteryjnego materiału typu 3D, dzięki czemu jest ona lekka, oddychająca oraz skutecznie pochłania wilgoć. 

Model oburęczny - można nosić zarówno na lewej jak i prawej ręce.

Rozmiary ortezy na nadgarstek Ligaflex Classic Open Thuasne:

RozmiarObwód nadgarstka
113 - 17 cm
217 - 23 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Orteza na nadgarstek Thuasne Ligaflex Classic Open

Orteza na nadgarstek Thuasne Ligaflex Classic Open

Orteza na nadgarstek Thuasne Ligaflex Classic Open ma w pełni otwartą konstrukcją, która ułatwia samodzielne zakładanie i zdejmowanie jej z ręki. Ponadto jest to niezmiernie ważne w sytuacji obrzęku stawu nadgarstkowego. Ortezę Ligaflex Classic Open szczególnie polecamy w stanach pourazowych.

30 innych produktów w tej samej kategorii: