Sprzęt ortopedyczny

Orteza nadgarstka Fixquick z systemem zapinania Boa Orliman

280zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Orteza nadgarstka Fixquick z systemem zapinania Boa Orliman BCS50 Orliman zapewnia szybkie i łatwe zapięcie oraz dopasowanie siły kompresjstabilizacji ortezy do ciała.celu zapięcia należy wcisnąć guzik i aby zacieśnić obrócić w kierunku długiej strzałki. Aby rozluźnić ucisk należy obrócić w kierunku małej strzałki. Uwolnienie zapięcia następuje podczas pociągnięcia guzika w górę.


Czytaj więcej

W celu zapięcia należy wcisnąć guzik i aby zacieśnić obrócić w kierunku długiej strzałki. Aby rozluźnić ucisk należy obrócić w kierunku małej strzałki. Uwolnienie zapięcia następuje podczas pociągnięcia guzika w górę.

Ząbkowany i progresywny mechanizm obrotowy pozwala na mikrodopasowanie co do milimetra.

Tak precyzyjne zapinanie Orliman Fixquick pozwala na idealne dopasowanie siły kompresji i osiągnięcie pożądanego komfortu zakładanej ortezy.

Linki systemu BOA wykonane są w 100% ze stalowej linki, która zapewnia doskonałą elastyczność, pokrytej nylonem zapewniającym przesuwanie się linki bez blokowania i klinowania się.

Zacieśnianie i zwalnianie odbywa się w ten sam bezproblemowy i swobodny sposób, bez potrzeby używania siły.


Linia produktów Orliman Fixquick została wykonana i wykończona z materiałów zapewniających wysoki komfort podczas codziennego użytkowania, nie wywołując podrażnień i otarć skóry użytkownika.

Bardzo wytrzymały BOA system nigdy nie zawodzi, dzięki temu ortezy linii Orliman Fixquick sprawdzają się doskonale w każdych warunkach.

Wskazania do noszenia ortezy nadgarstka Orliman Fixquick:

  • urazy nadgarstka,
  • skręcenia,
  • zapalenia ścięgien,
  • zespół cieśni nadgarstka,
  • unieruchomienie pooperacyjne
Stabilizator nadgarstka Fixquick Boa Orliman rozmiary:

RozmiarObwód nadgarstka
113,5 - 14,5 cm
214,5 - 16,0 cm
316,0 - 17,5 cm
417,5 - 19,0 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Orteza nadgarstka Fixquick z systemem zapinania Boa Orliman

Orteza nadgarstka Fixquick z systemem zapinania Boa Orliman

Orteza nadgarstka Fixquick z systemem zapinania Boa Orliman BCS50 Orliman zapewnia szybkie i łatwe zapięcie oraz dopasowanie siły kompresjstabilizacji ortezy do ciała.celu zapięcia należy wcisnąć guzik i aby zacieśnić obrócić w kierunku długiej strzałki. Aby rozluźnić ucisk należy obrócić w kierunku małej strzałki. Uwolnienie zapięcia następuje podczas pociągnięcia guzika w górę.

30 innych produktów w tej samej kategorii: