Sprzęt ortopedyczny

Stabilizator stawu nadgarstkowego One Plus Orliman

160zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Stabilizator stawu nadgarstkowego One Plus Orliman OPL350 to seria dedykowana pacjentom o większym zakresie obwodu w nadgarstku.  Orteza na nadgarstek z szyną dłoniową wykonano z półsztywnego, trójwarstwowego materiału. Jego konstrukcja może być dostosowana do morfologii pacjenta, w której istnieje nadmierna rozbieżność obwodu między nadgarstkiem a przedramieniem.


Czytaj więcej

Orteza na nadgarstek z szyną dłoniową wykonaną z półsztywnego, trójwarstwowego materiału. Jego konstrukcja może być dostosowana do morfologii pacjenta, w której istnieje nadmierna rozbieżność obwodu między nadgarstkiem a przedramieniem.

Szyna dłoniowa jest wstępnie formowana i wykonana z aluminium ze specjalnym stopem, który jest twardszy i bardziej odporny na silne uderzenia mechaniczne.

Posiada również sztywne podpórki grzbietowe.

Zewnętrzna warstwa tkaniny ma wysoką wytrzymałość mechaniczną, podczas gdy pianka o pamięci kształtu, umożliwia rozprowadzanie nacisku i zapobiega bólowi w obszarach z nadmiernym ciśnieniem. Wewnętrzna podszewka jest miękka w dotyku, może być używana wielokrotnie przez długi czas i zawiera antybakteryjne i antyzapachowe działanie Thermy-Tex. Posiada również elastyczną tkaninę z tyłu ułatwiającą dopasowanie.

Efekt:

  •  stabilizacja stawów nadgarstkowych, śródręczno-nadgarstkowych.
  • ograniczenie zgięć dłoniowych i grzbietowych.
  • funkcjonalne unieruchomienie nadgarstka przy jednoczesnym umożliwieniu swobodnego ruchu palców.

Wskazania do noszenia ortezy nadgarstka One Plus:

  • Skręcenia.
  • Zapalenie ścięgna.
  • Choroba zwyrodnieniowa stawów i zapalenie stawów.
  • Zespół cieśni nadgarstka.
  • Leczenie pooperacyjne i pourazowe.

Rozmiary ortezy na nadgarstek One Plus Orliman:Rozmiar

Obwód nadgarstka

119 - 21 cm
221 - 23 cm
323 - 25 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stabilizator stawu nadgarstkowego One Plus Orliman

Stabilizator stawu nadgarstkowego One Plus Orliman

Stabilizator stawu nadgarstkowego One Plus Orliman OPL350 to seria dedykowana pacjentom o większym zakresie obwodu w nadgarstku.  Orteza na nadgarstek z szyną dłoniową wykonano z półsztywnego, trójwarstwowego materiału. Jego konstrukcja może być dostosowana do morfologii pacjenta, w której istnieje nadmierna rozbieżność obwodu między nadgarstkiem a przedramieniem.

30 innych produktów w tej samej kategorii: