Sprzęt ortopedyczny

Oryginalne Minerały Schindele's 400g

124zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazynieMinerały Schindele's ze skał wulkanicznych zostały stworzone w 100% tylko przez naturę, która potrzebowała na to milionów lat. Są nie do porównania z syntetycznymi i często chemicznymi produktami farmaceutycznymi, które powstają laboratoryjnie w ciągu kilku chwil.


Czytaj więcej

Oryginalne minerały Schindele's ze skał wulkanicznych

Ten holistyczny preparat jest zmieloną skałą wulkaniczną stworzoną przez naturę. Skały te powstały przed wieloma milionami lat co daje im niewątpliwą przewagę nad syntetycznymi produktami nowoczesnej farmacji. Oryginalne minerały Schindele's są bardzo dobrze wchłanianie przez organizm ludzki, gdyż łatwo się rozpuszczają w sokach żołądkowych i co najważniejsze nie wywołują działań niepożądanych. Nasz układ trawienny działa podobnie, jak korzenie roślin. Jeśli połyka się skalna mączkę, jej składniki zostają rozpuszczone w żołądku i jelitach, a następnie wchłonięte przez nasz organizm i nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Zostało to potwierdzone przez wiele laboratoriów badawczych.

 

Czym są Minerały Roberta Schindele?

 

Minerały Schindele to delikatnie zmielona skała pochodzenia wulkanicznego, przeznaczony do spożycia, otrzymywany ze specjalnych, zmielonych skał wulkanicznych występujących w miejscowości Melk w Dolnej Austrii to kompozycja w 100% (!) naturalnych, niezbędnych dla Twojego organizmu elementów mineralnych. Skład i proporcje poszczególnych makro i mikroelementów dobrane zostały nie przez człowieka lecz wyłącznie przez naturę. Stanowi biologicznie naturalne uzupełnienie codziennej diety w niezbędne, do normalnego funkcjonowania organizmu składniki mineralne ,przywracające biologiczną równowagę organizmu. Laureat wielu targów na świecie, m.in. Targów Wynalazki - Nowości w Norymberdze1986r.

Minerały Schindele's zostały stworzone 100% tylko przez naturę, która potrzebowała na to milionów lat. Są nieporównywalne z syntetycznymi i często chemicznymi produktami farmaceutycznymi, które powstają laboratoryjnie w ciągu kilku chwil.

Właściwości minerałów Schindele's

 

Minerały Schindele's korzystnie wpływają na organizm osób dojrzałych i młodych głównie poprzez uzupełnianie niedoborów wszystkich niezbędnych mikroelementów. Korzystnie wpływają na stan kości, włosów, paznokci i zębów jak również całej skóry, poprzez niwelowanie łuszczycy, wygładzanie zmarszczek i ujędrnianie cery. Ten dar natury znakomicie sprawdzi się w profilaktyce osteoporozy, nowotworów oraz jako regulator poziomu cukru i cholesterolu, jak również przy dolegliwościach związanych z menopauzą i andropauzą. Minerały odkryte przez Roberta Schindele regulują też układ trawienny i nadkwaśność, ponadto doskonale uzupełniają dietę w pierwiastki niezbędne dla osób cierpiących z powodu chorób krążenia. Oryginalne minerały Roberta Schindele działają bardzo korzystnie na poprawienie perystaltyki jelit, problemy żołądkowe. Preparat gruntownie oczyszcza organizm z toksyn oraz metali ciężkich poprzez detoksykację już na poziomie komórkowym.

Stosowanie tego preparatu wulkanicznego zalecane jest dla osób osłabionych oraz w okresie rekonwalescencji po chemioterapii i radioterapii, pracujących intensywnie umysłowo, odczuwających chroniczne zmęczenie, chorych na cukrzycę typu I i II.

 

Minerały Schindele's powinny przyjmować osoby zmagające się z problemami kostno- stawowymi, artretyzmem i osteoartrozą, przechodzące okres przekwitania, cierpiące na nadciśnienie tętnicze oraz impotencję i oziębłość płciową. Ta pradawana delikatnie mielona skała wulkaniczna zalecana jest dla ludzi skarżących się na nerwobóle, zestresowanych, cierpiących na bezsenność, depresję, schizofrenię, nerwicę i choroby neurologiczne. Duża zawartość naturalnego żelaza występująca w preparacie zalecana jest dla osób z anemią.

Preparat pozytywnie wpływa na kondycję fizyczną i psychiczną poprawiając ogólną witalność organizmu, znakomicie sprawdzi się też w przypadku osób uprawiających sport wyczynowo i amatorsko.

 

Minerały Schindele's Skład

 

Minerały Schindele’s to mieszanka 34 naturalnych minerałów bez dodatku jakiejkolwiek substancji sztucznej. To delikatnie zmielona skała wulkaniczna z Dolnej Austrii bogata m.in. w kwas krzemowy, tlenki, krzemu, potasu, żelaza, wapnia, magnezu, glinu, fosforu i wiele innych mikroelementów oraz pierwiastków śladowych, w tym z grupy platynowców (złoto, rod, iryd, ruten, osm, pallad...), niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizm oraz poprawy i odbudowy zniekształconego DNA. Poniżej przedstawiamy dokładniejszy skład procentowy:

 

SiO2 bezwodnik kwasu krzemowego 66,8%
Al2O3 tlenek glinowy 11,8%
K2O tlenek potasowy 3,25%
Fe2O3 tlenek żelazowy 5,58%
CaO tlenek wapniowy 0,74%
MgO tlenek magnezowy 0,93%
Na2O tlenek sodowy 1,96%
Mn mangan 0,028%
Cu miedź 0,0035%
Zn cynk 0,0079%
Co kobalt 0,0013%
Mo molibden 0,0003%
B bor 0,0026%
Cr chrom 0,0062%
Ni nikiel 0,0039%
V wanad 0,0083%
P fosfor 0,74%
Sr stront 0,00096%
Li lit 0,0050%
Ti tytan 0,0012%
Nb niob 0,0008%
Tm tul 0,0003%
Tb terb 0,0001%
Ce cer 0,0001%


Dawkowanie i spożywanie minerałów skalnych Schindele

 

Dawkowanie - Minerały Schindele's opakowanie zawiera 400 g drobno zmielonej mączki wulkanicznej  - przy zalecanej dziennej dawce 6 g (1 łyżka) wystarczy na ponad 2 miesiące stosowania.

Jeśli czujesz się odpowiedzialny za swoje zdrowie idź śladem wielu ludzi i codziennie,  systematycznie jedz jedną lub dwie łyżeczki minerałów dziennie wymieszanych z napojem (woda źródlana niegazowana, naturalny sok, herbata czy letnia przegotowana woda).

Systematyczność zażywania Minerałów jest podstawowym warunkiem ich prawidłowego działania.

Codzienne spożywanie minerałów Schindele’s bardzo często zaskakująco szybko prowadzi do poprawy zdrowia i ogólnego samopoczucia. Nie należy jednak w takich przypadkach samowolnie odstawiać leków bądź przerywać rozpoczętego leczenia. O zakończeniu leczenia może decydować jedynie lekarz.

 

Zalecane jest spożywanie minerałów z naturalną witamina C >>

 

Produkt posiada atest-zezwolenie GIS nr D-1533/00

 

Producent: ROBERT SCHINDELE GESMBH

                     A-3122 Gansbach, Kicking 18.

                     Made in Austria.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Oryginalne Minerały Schindele's 400g

Oryginalne Minerały Schindele's 400g

Minerały Schindele's ze skał wulkanicznych zostały stworzone w 100% tylko przez naturę, która potrzebowała na to milionów lat. Są nie do porównania z syntetycznymi i często chemicznymi produktami farmaceutycznymi, które powstają laboratoryjnie w ciągu kilku chwil.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

20 innych produktów w tej samej kategorii: