Sprzęt ortopedyczny

Węgiel aktywny z kokosa Aliness 200g

25zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazynieNowość na skalę światową! Ten węgiel aktywny jako jedyny na rynku jest pozyskiwany z łupin orzecha kokosowego, charakteryzujący się dużą powierzchnią absorpcyjną.

Czytaj więcej

Czym jest węgiel aktywny?

Węgiel aktywny to pierwiastkowa postać węgla, charakteryzująca się bardzo dużą porowatością. Dzięki istnieniu rozległej sieci porów, węgiel taki posiada bardzo dużą powierzchnię właściwą (nawet ponad 3000 m2/g). Takiej aktywacji węgla dokonuje się poddając węgiel działaniu wysokiej temperatury przy ograniczonym dostępie powietrza.

Jakie jest zastosowanie węgla aktywnego?

Dzięki tak rozbudowanej powierzchni, węgiel aktywny posiada znakomite właściwości adsorpcyjne (adsorbent) i jest w stanie wiązać powierzchniowo i neutralizować wiele substancji. Ponadto jako adsorbent znalazł zastosowanie również w kosmetyce (maseczki oczyszczające skórę), w środkach higienicznych (wybielające pasty do zębów) czy w wielu innych dziedzinach jako środek filtrujący (np. w akwarystyce)

Węgiel aktywny z kokosa - naturalny suplement diety

Węgiel aktywny z kokosa to wysokiej, jakości spożywczej naturalny suplement diety (Food Grade). Ten węgiel aktywny jako jedyny na rynku jest pozyskiwany z łupin orzecha kokosowego, charakteryzujący się dużą powierzchnią absorpcyjną.
Składniki: węgiel aktywny z kokosa.

 

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1/4 miarki. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
 
Sposób użycia:1/4 miarki produktu wymieszać z niewielką ilością wody i wypić.
 
Produkt nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia.
 
Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.


Jak działa aktywny węgiel drzewny?

  • wykazuje właściwości adsorbujące
  • przeciwdziała nadmiernej akumulacji gazów jelitowych
  • poprawia komfort trawienny

Skąd pochodzi ten węgiel aktywny?

Wiele produktów na rynku opartych jest na niskiej jakości, technicznym węglu aktywnym otrzymywanym z węgla drzewnego lub kopalnego, które nie są przeznaczone do celów konsumpcyjnych, lecz do zastosowań przemysłowych czy technicznych. Ze względu na niską klasę czystości użytego węgla, mogą one zawierać szkodliwe dla zdrowia substancje.Najbezpieczniejszym źródłem czystego węgla aktywnego z przeznaczeniem do konsumpcji są łupiny orzechów kokosowych.

Węgiel aktywny Aliness pozyskiwany jest z łupin orzecha kokosowego, z przeznaczeniem jako składnik suplementów diety. Pochodzi od wiodącego, europejskiego dostawcy i jest produkowany w jednym z jego zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na Sri Lance, w Tajlandii i w Indonezji.
Może być też stosowany do wybielania zębów.

 

Zawartość opakowania netto: 200g

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Węgiel aktywny z kokosa Aliness 200g

Węgiel aktywny z kokosa Aliness 200g

Nowość na skalę światową! Ten węgiel aktywny jako jedyny na rynku jest pozyskiwany z łupin orzecha kokosowego, charakteryzujący się dużą powierzchnią absorpcyjną.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

20 innych produktów w tej samej kategorii: