Sprzęt ortopedyczny

Lampa Solux 100 watt IL 11 Beurer

100zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazynieBeurer IL 11 Lampa Solux o mocy 100 watt ,jest możliwość ustawienia lampy w 4 ruchomych pozycjach,polska gwarancja 36 miesięcy!


Czytaj więcej

Beurer IL 11 lampa Solux wykorzytująca znane w fizykoterapii od lat, promienie podczerwieni.Lampa typu  Solux przyśpiesza leczenie chorób zapalnych zatok, ucha, nosa i gardła oraz niweluję bóle głowy .Bezpiecznie leczy ból i przynosi ulgę  przy kontuzjach i urazach narzadu ruchu jak również w leczeniu chorób reumatycznych, zmianach zwyrodnieniowych , bólach stawów, kręgosłupa  i mięśni.Lecznicze promienie  podczerwone pobudzają procesy gojenia w naszym ciele, a ponadto dają również korzystne rezultaty w dermatologi i kosmetyce skóry, szczególnie przy zmianach opryszczkowych,trądziku i aftach.

Dzięki naświetlaniu promieniami podczerwonymi ciało ludzkie otrzymuję naturalną energię cieplną co ma korzystny wpływ na organizm- szczególnie w zimnych porach roku. Naświetlana skóra staje się lepiej ukrwiona i natychmiast oczyszcza się z toksyn - przyspiesza się przemiana materii w miejscu zabiegu .  Promienie podczerwone działają też bardzo  relaksująco i odprężająco na organizm oraz mają działanie przeciwdepresyjne pobudzając wydzielanie naturalnych endorfin w naszym organiźmie

 

 Dane Techniczne:

  • lampa typu : SOLUX
  • 100 wat
  • 4 ruch. pozycje lampy umożliwiają indywidualne i odpowiednie do potrzeb ustawienie promiennika żywotność promiennika: ok. 300 godzin
  • wymiary: 16cm x 12cm x 20cm
  • 36 miesięcy  gwarancji!

 

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lampa Solux 100 watt IL 11 Beurer

Lampa Solux 100 watt IL 11 Beurer

Beurer IL 11 Lampa Solux o mocy 100 watt ,jest możliwość ustawienia lampy w 4 ruchomych pozycjach,polska gwarancja 36 miesięcy!

28 innych produktów w tej samej kategorii: