Sprzęt ortopedyczny

Lampa Solux 300 watt IL 50 Beurer

299zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h 15zł
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h 15zł

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazynieBeurer IL 50 ,lampa SOLUX 300 watt bardzo duża powierzchnia terapeutyczna 30x40cm,płynna regulacja nachylenia ekranu od 0-50 stopni, 100% blokowania promieniowania UV,wyłącznik czasowy oraz aktywne chłodzenie urządzenia- 36m-c gwarancji!


Czytaj więcej

Beurer IL 50 lampa Solux wykorzytująca znane w fizykoterapii od lat, promienie podczerwieni.Lampa typu  Solux przyśpiesza leczenie chorób zapalnych zatok, ucha, nosa i gardła oraz niweluję bóle głowy .Bezpiecznie leczy ból i przynosi ulgę  przy kontuzjach i urazach narzadu ruchu jak również w leczeniu chorób reumatycznych, zmianach zwyrodnieniowych , bólach stawów, kręgosłupa  i mięśni.Lecznicze promienie  podczerwone pobudzają procesy gojenia w naszym ciele, a ponadto dają również korzystne rezultaty w dermatologi i kosmetyce skóry, szczególnie przy zmianach opryszczkowych,trądziku i aftach.

Dzięki naświetlaniu promieniami podczerwonymi ciało ludzkie otrzymuję naturalną energię cieplną co ma korzystny wpływ na organizm- szczególnie w zimnych porach roku. Naświetlana skóra staje się lepiej ukrwiona i natychmiast oczyszcza się z toksyn - przyspiesza się przemiana materii w miejscu zabiegu.

Promienie podczerwone działają też bardzo  relaksująco i odprężająco na organizm oraz mają działanie przeciwdepresyjne pobudzając wydzielanie naturalnych endorfin w naszym organizmie.

Promiennik podczerwieni jest przeznaczony wyłącznie do naświetlania ludzkiego ciała.
Ciepło emitowane przez promiennik podczerwieni wnika w ciało. Naświetlona skóra jest lepiej ukrwiona, a prze- miana materii w obrębie naświetleń zwiększa się. Działa- nie światła podczerwonego pobudza procesy zdrowienia, które można skutecznie wspierać. Światło podczerwone można np. stosować w terapii wspomagającej leczenie chorób uszu, nosa, gardła i krtani oraz jako środek wspie- rający pielęgnację twarzy i urody, zwłaszcza w przypadku problemów skórnych. Ciepło wytwarzane przez promie- nie podczerwone może działać wspomagająco także w leczeniu napięcia mięśniowego i przeziębień, ponieważ powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, a tym sa- mym poprawia ukrwienie. Przedtem należy się jednak spytać lekarza, czy zastosowanie w konkretnym przy- padku jest uzasadnione z medycznego punktu widzenia. Urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości szybę ze szkła ceramicznego „Ceramic Infrared“. Szyby ze szkła ceramicznego są stosowane również w płytach grzejnych i w połączeniu z żarówką zapewniają intensywne i bez- pieczne naświetlanie promieniami podczerwonymi oraz 100% ochrony przed promieniowaniem UV. 

 Dane Techniczne:

 • lampa typu Solux
 • 300 watt
 • bardzo duża powierzchnia promieniowania 30x40 cm
 • płynna regulacja nachylenia ekranu od 0-50 stopni
 • szyba ze szkła ceramicznego
 • możliwość ustawienia timera cyfrowego od 1-15 min - automatyczny wyłącznik po upływie ustawionego czasu pracy
 • 100% bloker promieniowania UV
 • żywotność żarówki: ok. 2 000 godzin
 • zabezpieczenie przed przegrzaniem (aktywne chłodzenie urządzenia)
 • zwijany kabel
 • 36 miesięcy gwarancji

 

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lampa Solux 300 watt IL 50 Beurer

Lampa Solux 300 watt IL 50 Beurer

Beurer IL 50 ,lampa SOLUX 300 watt bardzo duża powierzchnia terapeutyczna 30x40cm,płynna regulacja nachylenia ekranu od 0-50 stopni, 100% blokowania promieniowania UV,wyłącznik czasowy oraz aktywne chłodzenie urządzenia- 36m-c gwarancji!

28 innych produktów w tej samej kategorii: