Sprzęt ortopedyczny

Wytrzymały trener równowagi Jumper Pro Togu

900zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Do obustronnego zastosowania. Wykonany z dwóch części - gumowej powierzchni oraz statycznej podstawy. Jumper® idealnie nadaje się do ćwiczeń na sali oraz w warunkach domowych. Antypoślizgowa, gumowa podstawa pozwala także na wykonywanie dynamicznych nas


Czytaj więcej

Przybory typu Jumper® stosowane są głównie podczas zajęć dynamicznego treningu funkcjonalnego, który ma na celu zwiększenie wytrzymałości, siły, szybkości, koordynacji oraz ogólnej sprawności fizycznej i wydajności organizmu.


Często stosowany w profesjonalnym treningu sportowym oraz zajęciach fitness. Doskonała alternatywa dla trampoliny. Urozmaica plan treningowy. Do obustronnego zastosowania. Wykonany z dwóch części - gumowej powierzchni oraz statycznej podstawy. Jumper® idealnie nadaje się do ćwiczeń na sali oraz w warunkach domowych. Antypoślizgowa, gumowa podstawa pozwala także na wykonywanie dynamicznych naskoków.


W Europie Jumper® został wyróżniony nagrodą Akcji "Zdrowe Plecy", a w Polsce produkt cieszy się coraz większą popularnością.


Jumper® Standard - średnica: 52x24 cm. Max. obciążenie 200kg. Kolory: czerwony z czarnym.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wytrzymały trener równowagi Jumper Pro Togu

Wytrzymały trener równowagi Jumper Pro Togu

Do obustronnego zastosowania. Wykonany z dwóch części - gumowej powierzchni oraz statycznej podstawy. Jumper® idealnie nadaje się do ćwiczeń na sali oraz w warunkach domowych. Antypoślizgowa, gumowa podstawa pozwala także na wykonywanie dynamicznych nas

12 innych produktów w tej samej kategorii: