Sprzęt ortopedyczny

Orteza typu walker na stopę cukrzycową Ossur Rebound Diabetic

800zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Orteza stopowo-goleniowa Rebound dla diabetyków umożliwia łatwy dostęp i ponowne dopasowanie podczas opatrywania rany, poprawiając jednocześnie mobilność pacjentów w trakcie leczenia. Wyjątkowy zawór eliminujący ciśnienie, który zapobiega nadmiernemu napełnieniu, jednocześnie zapewniając równowagę pomiędzy kompresją a dopasowaniem.


Czytaj więcej

WYSYŁKA W CIĄGU 3 DNI ROBOCZYCH.
But marszowy stop cukrzycowa Rebound Diabetic Ossur  został zaprojektowany specjalnie do skutecznego leczenia owrzodzeń podeszwowych stóp.

Odciążenie jest sprawdzoną metodą leczenia owrzodzeń stóp. Obejmuje redukcję nacisku na całą podeszwę, a w szczególności na miejsca, w których występują owrzodzenia.
Orteza stopowo-goleniowa Rebound dla diabetyków została zaprojektowana specjalnie z myślą o skutecznym leczeniu owrzodzenia podeszwowego. Umożliwia łatwy dostęp i ponowne dopasowanie podczas opatrywania rany, poprawiając jednocześnie mobilność pacjentów w trakcie leczenia.

Orteza jest znacznie skuteczniejsza od butów dla diabetyków i wkładek do butów, a także łatwiejsza w użyciu i tańsza niż odlewany opatrunek kontaktowy, a jej nakładanie jest szybsze.

Orteza stopy Rebound Diabetic Walker umożliwia łatwy dostęp i ponowne dopasowanie podczas pielęgnacji rany, jednocześnie poprawiając mobilność pacjenta podczas procesu gojenia.

Efektywna trójlaminatowa wkładka ze zdejmowanymi sześciokątami absorbującymi wstrząsy, które zwiększają wyładunek wrzodów i wierzchnią warstwę Plastazote, która równomiernie rozprowadza ciśnienie w stopie.
Zgłoszony do opatentowania zawór powietrza zapobiegający nadmiernemu napompowaniu, równoważący kompresję z optymalnym dopasowaniem się do stawu skokowego i stopy.
Portale pozycjonujące pozwalają lekarzowi sprawdzić dopasowanie walkera na dole pięty, aby zapewnić odpowiednie ustawienie stopy w ortezie.
Anatomicznie zaprojektowana powłoka, która zmniejsza siły ścinające poprzez unieruchomienie stopy i kostki pod kątem 90 stopni, zapewniając jednocześnie ochronę.
Technologia Flex Edge® niweluje zbędne punkty nacisku.
Dolna podeszwa zapewnia płynny ruch, pozwalając jednocześnie na indywidualny naturalny chód.
Miękka i oddychająca wyściółka do prania w pralce.
Taśmy dociągowe na rzep zabezpieczają przed manipulacją ze strony pacjenta.

Rozmiary buta marszowego na owrzodzoną stopę Rebound Diabetic:

Rozmiar obuwia UERozmiar
36 - 39S
39,5 - 44M
44.5 - 46.5L
47 - 50XLWYSYŁKA W CIĄGU 3 DNI ROBOCZYCH.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Orteza typu walker na stopę cukrzycową Ossur Rebound Diabetic

Orteza typu walker na stopę cukrzycową Ossur Rebound Diabetic

Orteza stopowo-goleniowa Rebound dla diabetyków umożliwia łatwy dostęp i ponowne dopasowanie podczas opatrywania rany, poprawiając jednocześnie mobilność pacjentów w trakcie leczenia. Wyjątkowy zawór eliminujący ciśnienie, który zapobiega nadmiernemu napełnieniu, jednocześnie zapewniając równowagę pomiędzy kompresją a dopasowaniem.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: