Sprzęt ortopedyczny

WKŁADKI ORTOPEDYCZNE Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO IGLI FOOTBALL / PIŁKA NOŻNA MEDI

310zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazynieZapobieganie urazom spowodowanym przeciążeniem oraz poprawia koordynację.


Czytaj więcej

Wkładka igli football in.slim jest wąska, lekka i cienka, co czyni ją szczególnie zdatną do zastosowania w butach piłkarskich. Wykorzystywane przy tym włókno węglowe dynamicznie wspiera stopę nawet w silnie ograniczonej przestrzeni. Wkładka jest indywidualnie dopasowywana do stopy i buta i pomaga w zapobieganiu problemom związanym z nieprawidłowym obciążeniem i przeciążeniem, a także urazom. Celowo umieszczone wkłady przyczyniają się do wzmocnienia samopostrzegania ciała i mają korygujący, korzystny wpływ na pozycję stawów, napięcie mięśni oraz postawę ciała.

Gra w piłkę nożną stanowi szczególne obciążenie dla stawów, ścięgien i więzadeł. Przebiegi ruchu, takie jak zatrzymania się, szybkie zmiany kierunku czy obciążenia strzałem, stawiają szczególne wymagania wobec obuwia i wkładek.
Działanie:
 • rozłożenie nacisku
 • pomoc w zapobieganiu urazom
 • celowe pobudzanie mięśni przez wkłady sensomotoryczne
 • indywidualna korekcja postawy stopy podczas pronacji/supinacji
Zastosowanie:
 • piłka nożna
 • biegi (kolce lekkoatletyczne)


Punkty pobudzające:
Usztywnienie z włókna węglowego
Niezwykle lekki i cienki usztywniacz z włókna węglowego dzięki specjalnym wcięciom pozwala na wykonywanie wszystkich ruchów biomechanicznych, zapewniając jednocześnie jak najwyższą stabilność kształtu.
Punkty stymulacyjne
Punkty przymocowuje się za pomocą połączenia rzepowego do usztywniacza z włókna węglowego, co pozwala na umieszczanie ich w dowolnym miejscu. Różne rozmiary wkładek z włókna węglowego marki igli umożliwiają zmianę zakresu ich działania w trakcie leczenia. 

Wkładki IGLI:
 • Niepowtarzalny, opatentowany system wkładek z włókna węglowego marki igli jest dynamicznym i wysoce elastycznym środkiem pomocniczym, który łączy w sobie sensomotoryczne i zachowawcze mechanizmy działania.
 • W dowolnym miejscu umieszczane punkty pobudzające mają jednocześnie wpływ na ułożenie  stopy i całego ciała. Przyczyniają się one do celowego wywoływania bodźców sensomotorycznych w obszarze stopy.
 • Usztywnienie z włókna węglowego 
 • Niezwykle lekki i cienki usztywniacz z włókna węglowego dzięki specjalnym wcięciom pozwala na wykonywanie wszystkich ruchów biomechanicznych, zapewniając jednocześnie jak najwyższą stabilność kształtu.
 • Punkty stymulujące, które przymocowuje się za pomocą połączenia rzepowego do usztywniacza z włókna węglowego, co pozwala na umieszczanie ich w dowolnym miejscu. 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

WKŁADKI ORTOPEDYCZNE Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO IGLI FOOTBALL / PIŁKA NOŻNA MEDI

WKŁADKI ORTOPEDYCZNE Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO IGLI FOOTBALL / PIŁKA NOŻNA MEDI

Zapobieganie urazom spowodowanym przeciążeniem oraz poprawia koordynację.

30 innych produktów w tej samej kategorii: