Sprzęt ortopedyczny

Żelowe wkładki do intensywnej aktywności Pro Orliman

85zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!Żelowe wkładki do butów do intensywnej aktywności Pro PL-720 Orliman absorbują wstrząsy i redukują nacisk na stopy związany z codziennymi obciążeniami. Szczególnie podczas długotrwałego przebywania w pozycji stojącej, dają poczucie komfortu i wygody, zapewniają stabilne podparcie łuków stopy i odciążenie strefy przodostopia i pięty.


Czytaj więcej

Charakterystyka żelowych wkładek do intensywnej aktywności Pro PL-720 Orliman:

  1. Oparcie pięty: termoplastyczny elastomer wyprofilowany anatomicznie w celu amortyzacji podczas fazy obciążenia pięty.
  2. Łuk podłużny: specjalny termoplastyczny PU dla zabezpieczenia podczas długiego przebywania w pozycji stojącej o dużej wytrzymałości zapewnia podparcie łuku podłużnego stopy oraz pięty.
  3. Podparcie śródstopia: perforowana część SRB wkładki wyprofilowana jest anatomicznie w celu amortyzacji wstrząsów i obciążeń tej części stopy podczas chodzenia i stania.
  4. Wierzchnia część wkładki pokryta jest przepuszczalnym dla ciepła i wilgoci materiałem, który dodatkowo jest wysycony substancją, która ma w celu zapobiegania nieprzyjemnemu zapachowi.
 Zalecenia do noszenia :
  • Absorbcja wstrząsów i redukcja nacisku na stopy związana z codziennymi obciążeniami, szczególnie podczas długotrwałego przebywania w pozycji stojącej, dają poczucie komfortu i wygody, zapewniają stabilne podparcie łuków stopy i odciążenie strefy przodostopia i pięty.
Rozmiary i sposób dopasowania zapewniają możliwość dopasowania do używanego aktualnie obuwia, mogą być stosowane cały dzień.
Kolor: szary.

Rozmiary wkładek do butów Pro PL-720 Orliman:

RozmiarRozmiar obuwia
136 - 39
240 - 43
344 - 47

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Żelowe wkładki do intensywnej aktywności Pro Orliman

Żelowe wkładki do intensywnej aktywności Pro Orliman

Żelowe wkładki do butów do intensywnej aktywności Pro PL-720 Orliman absorbują wstrząsy i redukują nacisk na stopy związany z codziennymi obciążeniami. Szczególnie podczas długotrwałego przebywania w pozycji stojącej, dają poczucie komfortu i wygody, zapewniają stabilne podparcie łuków stopy i odciążenie strefy przodostopia i pięty.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: