Sprzęt ortopedyczny

Wózek inwalidzki Breezy 90 Sunrise Medical

600zł

Wysyłka

NazwaCzas dostawyCena
Przesyłka kurierska od 24h Za darmo!
Przesyłka kurierska za pobraniem od 24h Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300zł darmowa dostawa!

Ten produkt nie występuje już w magazynieWózek inwalidzki Breezy 90 to klasyczny wózek manualny stalowy przez co sprawdzony i niezawodny. Jest łatwo składany krzyżakowo, charakteryzujący się solidną i trwałą konstrukcją. Kup Teraz ✔ Dostawa Gratis ✔ Medicalbroker.pl✔  


Czytaj więcej

Wózek inwalidzki Breezy 90 firmy Sunrise Medical, to klasyczny wózek manualny stalowy, przez co sprawdzony i niezawodny.
Jest łatwo składany krzyżakowo, charakteryzujący się solidną i trwałą konstrukcją. Daje gwarancję ciągłej mobilności zarówno w domu, jak i poza nim.

Wózek inwalidzki Breezy 90 z podstawowym wyposażeniem skladany, ręczny, koła przednie 1,25" x 8" pełne, koła tylne 24" pneumatyczne.

Posiada komfortowe unoszone podnóżki, podłokietniki o regulowanej wysokości, hamulce bębnowe czy akcesoria stabilizujące to tylko kilka z opcji i części, które mogą być wykorzystane we wszystkich produktach z rodziny X  (UniX™, BasiX®,RubiX® i HeliX®) za dodatkową opłatą. Pełna gwarancja szybkiej, niezawodnej, obsługi autoryzowanego serwisu.

Dostępne szerokości siedziska: 40 / 42 / 45  cm
Waga wózka: od 19,45 kg
Maks. waga użytkownika: 125 kg

Kolor Srebno-szary


Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wózek inwalidzki Breezy 90 Sunrise Medical

Wózek inwalidzki Breezy 90 Sunrise Medical

Wózek inwalidzki Breezy 90 to klasyczny wózek manualny stalowy przez co sprawdzony i niezawodny. Jest łatwo składany krzyżakowo, charakteryzujący się solidną i trwałą konstrukcją. Kup Teraz ✔ Dostawa Gratis ✔ Medicalbroker.pl✔  

26 innych produktów w tej samej kategorii: